Vsaďte na trendy značkové kabelky. Víte, které značky jsou v kurzu?

Kabelek je potřeba mít v šatníku opravdu poněkud více než jednu jedinou
14. listopadu 2019 13:14 / Archiv
Rádi si užíváte značkového oblečení? Potom vás naprosto chápeme. Ostatně za značkou se neskrývá většinou jen značka jako taková, ale také určitá kvalita, kterou vyhledáváme. Mezi naprosto nepostradatelné doplňky pro ženy rozhodně patří kabelky.

A proč se spokojit s obyčejnými materiály nebo s napodobeninami, když si můžete udělat radost a pořídit si skutečně kvalitní módní kousek!

Značková kabelka nemusí stát celou výplatu

Kabelek je potřeba mít v šatníku opravdu poněkud více než jednu jedinou. Díky tomu je dokážete kombinovat s libovolnými outfity. Pořízení značkové kabelky přitom nemusí být až tak finančně nákladná záležitost. Na trhu je velký výběr značek, které nabízejí punc luxusu, ale přesto relativně dostupnou cenu.

Určitě u nich však můžete hledat:

  • Kvalitní zpracování
  • Originální design

Mezi takové značky patří také jedna italská hvězda, která byla vždy známá inovativními, barevnými a často také výstředními modely. Určitě vás tak od tohoto módního domu osloví také Love Moschino kabelky. Na první pohled vás zaujme velice milé provedení na mnoha modelech kabelek charakteristické výrazným červeným srdcem. Srdce je znakem lásky, a my se vsadíme, že si zamilujete i tyto kabelky!

Naprostou stálicí ve světě kabelek je značka, jejíž jméno velmi dobře znáte. Rozhodně o tom nepochybujeme. Máme na mysli oblíbené Michael Kors kabelky, které jsou velmi typické svým vytříbeným módním stylem. A jejich nezaměnitelné logo MK je rozpoznatelné každému hned na první pohled. Určitě s nimi oslníte při společenských příležitostech, ale také se hodí ke casual stylu, kde budou hrát v zajímavém kontrastu.

Módní značka, která vás nadchne

Potom tady máme značku, o které jste možná neslyšeli. V současné době však patří mezi vycházející hvězdy. Jsou to Coach kabelky, které patří mezi mistrovská díla po všech stránkách. Výroba kabelek je ostatně součástí jejich hlavního byznysu. A nabízejí prvotřídní kvalitu při velmi dobré ceně. 

Pokud chcete svůj outfit doladit k dokonalosti, doporučujeme jej zkombinovat s dalšími doplňky. Ideálním řešením jsou sluneční brýle dámské.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ve věku 59 let zemřela Hana Krampolová, skonala náhle manželovi v náručí

Styl

Které opalovací krémy jsou bezpečné a které ne

Dům a zahrada

V létě oceníte výrobník sody. Pomůže vám zvládat pitný režim