Tři tipy na pronájem kanceláří v Praze

Kancelář v Praze je pro mnohé věhlasné firmy jakousi nepsanou povinností
10. prosince 2019 11:26 / Shutterstock
Podnikáte a máte pocit, že v určitých ohledech ztrácíte. Situace bude možná dána tím, že se vaše sídlo nachází na nějaké neznámé adrese. Horní Dolní určitě prestiž vaší společnosti nezvýší. Optimální volbou pro sídlo firmy je především hlavní město.

Kancelář v Praze je pro mnohé věhlasné firmy jakousi nepsanou povinností. Jaké kanceláře jsou aktuálně k dispozici? Je jich hned několik a nachází se v různých komplexech. V následujících řádcích vám dáme hned 3 tipy na optimální místo pro vaši novou kancelář

Palác Národní jako skvělá volba v Praze 1

Výbornou volbou pro pronájem kanceláří v Praze je bezesporu Palác Národní. Tento unikátní architektonický komplex leží přímo v centru hlavního města. Jeho součástí jsou také restaurace, kavárny a obchody. Kancelářské prostory jsou unikátní už jenom tím, že při vstupu do nich prochází zeleným atriem mířícím do Mikulandské ulice. Dopravní dostupnost objektu je naprosto ideální jak autem, tak i hromadnou dopravou.       

Unikátní kancelářský komplex v Palmovce

Skvělou volbou pro sídlo vaší administrativy je také Praha 8 – Libeň. Úplně nové kancelářské budovy se nachází v místě, kdy bývala průmyslová zóna. V podstatě jsou situovány u Libeňského mostu v blízkosti stanice metra Palmovka. Komplex navrhl známý ateliér Aulík Fišer. Naprosto skvěle jsou kombinovány otevřené prostory s těmi uzavřenými kancelářskými. Unikátní je především budova Depo tvořící jakési spojení mezi dalšími dvěma objekty. Více informací si můžete přečíst přímo na webu společnosti Homeland, mající pod svými křídly třeba i byty na prodej Praha 1 a mnohé další objekty.   

Originální Tančící dům

Kdo by neznal slavný Tančící dům nacházející se v katastru Prahy 2? Tato zcela unikátní stavba leží na Rašínově nábřeží. Tvarově odkazuje na tančící pár, a to Ginger Rogers a Freda Astaira. V jeho útrobách se nachází kancelářské prostory mající velikost 3458 m². Situovány jsou v celkem 7 patrech. Více informací je k dispozici na Homeland.cz

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zdeněk Troška prozradil, proč slavná trilogie Slunce, seno nebyla tak úspěšná, kdyby vznikala dnes

Styl

Retro se nevrací jen v módě, nostalgické fitness trendy zažívají doslova renezanci

Dům a zahrada

Potkan je inteligentní a společenské zvíře. Pokud ho nechcete chovat ve dvou, je lepší volit samce

1. Miss Czech Republic Denisa Spergerová poletí do Londýna na Miss World

2. Kocián z Lunetic zase vyvádí. Kapela ho vyhodila

3. Herečka z Temného kraje má stejné příjmení, jako hvězda Ordinace. Musela to řešit

4. Zpěvačka Nelly má nový klip. Natáčení ale protrpěla

5. Aňa Geislerová se pochlubila novými vlasy. Je teď blondýna