Spodní prádlo pro všechny – veselé a krásné!

Výběr svého spodního prádla neměli v žádném případě podcenit
16. června 2020 02:03 / Dedoles
Klasika v podobě černých a šedých trenýrek. Ach. Dámské kalhotky, pánské trenky - tak běžné, tak univerzální, tam není co zkazit. Přiznáváme, ne není tam co pokazit, jenže také tam není nic, co by vyloženě nadchlo, což by pobavilo, co by vzbudilo nějaké emoce - ani pozitivní ani negativní.

Vaše sebevědomí a nálada začíná totiž pod oblečením a tak byste výběr svého spodního prádla neměli v žádném případě podcenit a důkladně do něj zainvestovat! A tím nemyslíme, že byste měli na vaše dámské kalhotky nebo pánské boxerky utratit celou výplatu. Myslíme investovat čas do výběru a kvality, protože svět spodního prádla už dávno není o jednom střihu a jedné barvě. Vítáme vás, teď už oficiálně, ve světě barevného spodního prádla a radosti, sebevědomí pod oblečením!

Vtipné pánské boxerky - vkusné klišé, které se stalo módou!

Ne, nemluvíme o nevkusných motivech, které nejsou ani vtipné ani očím lahodící a určitě se nehodí na běžné nošení - například oplzlé pánské tanga s kožešinou vepředu. Ne, určitě ne. Vtipné pánské boxerky se dají nosit i jinak, bravurně a vkusně. Zde se taky totiž šijí boxerky nebo jiné spodní prádlo z bavlny nebo materiálu, který je luxusnější nebo komfortnější - například kašmír, samet a podobně. Mnoho mužů si potrpí i na tyto nákladnější materiály, jiní naopak zůstávají při bavlněné klasice. Je to jen na vás, co si vyberete pro vaše pohodlí a jaký motiv chcete nosit na svém těle. Pokud se necítíte na vtipné pánské boxerky, tak bychom doporučovali začít s veselejšími barvami a postupně se propracovávat k motivům. Nevyužít tohoto novodobého módního trendu by byla totiž obrovská škoda!

Dámské kalhotky - vkusné a vtipné!

Ani dámské kalhotky nemusí být nudné. Samozřejmě, černá krajka je nesmrtelná klasika, kterou potěšíte nejen sebe, ale i svého partnera, ale i zde se vyplatí zvážit, zda přece byste nechtěla přesedlat k veselejším motivům. Co se týče slečen a dam, není žádným tajemstvím, že právě ony jsou fanynkami pohádek, Disney motivů a jiných - tak proč jim to nedopřát? Dámské kalhotky opravdu nemusí být jednolité, jednobarevné a nudné. Můžete zářit v růžové, noste klidně kalhotky s motivem sýra nebo vašich oblíbených květin! Konečně máte tu možnost a samozřejmě - momentálně i na výběr, protože je to tak strašně populární!

Barevné ponožky - ideální doplnění outfitu

I kdybyste celý den nosili kostým do práce, uniformu nebo pánský oblek, nemůžete najít vhodnější a hezčí doplněk, jako je tento. Barevné ponožky jsou věc, ve které zaručeně naberete větší odvahu se ukázat. Na trhu je jich již příliš mnoho na to, abyste je přehlíželi nebo si dokonce z nich nevybrali, či dokonce je doma neměli! Červené s puntíky, se znameními zvěrokruhu, se žabkami - to jsou barevné ponožky, kterým nezáleží na pohlaví ani na věku. Jediné na čem záleží, je vaše velikost nohy a váš osobní kus. A samozřejmě vaše preferovaná délka, protože barevné ponožky mohou být stejně kotníkové jako dlouhé zimní. Proto se nebojte je provětrat i do tenisek během léta, ale i pod dlouhé kalhoty během zimy! Zaručeně prozáříte celou ulici!

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ve věku 59 let zemřela Hana Krampolová, skonala náhle manželovi v náručí

Styl

Pocení se v létě nevyhnete, ale můžete ho výrazně zmírnit

Dům a zahrada

Zavařujte v troubě, myčce, mikrovlnce. Je to jednodušší, než se zdá