Provoňte si a ozdobte váš domov! Máme pro vás originální tip na vánoční dárek!

Katalytická lampa
10. července 2016 01:09 / Bon Affaire
Je to tak... Vánoce se pomalu blíží a my už pro vás máme zajímavý tip, jak můžete obdarovat vaše blízké a známé. Okouzlující dárek jako kombinace originální vůně a stylového bytového doplňku představuje katalyticka lampa.

Katalytická lampa nejenom krásně a příjemně voní, ale i dobře vypadá. Hodí se jak do stylového, tak i do moderního interiéru. Může být součástí haly, obývacího prostoru, pracovny či koupelny. Zkrátka stačí jen zvolit vhodnou podobu, barvu a pak místo, kam ji umístíte. Taková lampa jistě zaujme každou návštěvu a strhne pozornost nejednoho člověka, který ji uvidí stát na komodě, stolku nebo třeba na poličce.

Katalytické lampy jsou skutečně velmi krásným doplňkem do jakéhokoli interiéru. Na webu www.bonaffaire.cz jich najdete hned několik v různých velikostech, barvách a různě zdobené. Jednoduché či s mozaikami. Modré, červené, hnědé, stříbrné nebo zlaté…

Zatímco vonné svíčky interiér často pouze provoní a mnohdy člověk ani netuší, co se z nich skutečně uvolňuje do ovzduší a co dýchá, katalytická lampa neprodukuje zplodiny. Během několika minut provoní kancelář, byt, dům a ještě pročistí ovzduší. Při katalytickém spalování reagují volné radikály se vzdušným kyslíkem a vzniká ozon. Ten vzduch skutečně čistí od pachů i mikroorganismů, jako jsou plísně, viry či bakterie. Tento dárek se skutečně obdarovanému vyplatí!

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Janek Ledecký musel bránit své ženy

Styl

Jak vyléčit bolestivé akné na zádech? Stačí několik malých změn

Dům a zahrada

Pěstujte oblíbené hortenzie. Hodí se na zahradu i do květináče

1. Eva Holubová si pořídila dům na Sicílii

2. Vanda Hybnerová o Velikonocích smaží řízky pro celou vesnici!

3. Michal David to se svým vnukem rozjel na Kanárech

4. Markéta Plánková prozradila, co peče na Velikonoce

5. Simona Krainová má strach z melanomu. Raději šla na operaci

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn