Jak na dokonalou svatbu?

Říká se, že mezi zásnubami a kýženou chvilkou před oddávajícím by měl uběhnout zhruba rok
📷
Další 3 fotografie v galerii
07. března 2017 06:35 / eppi.cz
A je to. Jste zasnoubená. Splnil se vám váš sen a vy si budete brát svého pana Dokonalého. Na prsteníčku se vám třpytí zásnubní prstýnek s diamantem nebo drahokamem a vy jím oslňujete všechny kamarádky a příbuzné.

Během několika dní však vaše euforie opadne, protože si uvědomíte, že před vámi leží desítky hodin plánování vašeho perfektního dne. Se svatebním plánovačem, ve kterém jsou vyznačeny všechny velké i malé úkoly, jež si lze postupně odškrtávat, si buďte jisté, že na nic nezapomenete a vše zařídíte včas a bez zbytečného stresu. I když si najmete svatební koordinátorku, myslete na to, že půjde o váš den, a stejně tedy strávíte spoustu času rozhodováním o tom, co ano a co ne.

Jak a proč organizovat při plánování svatby jednotlivé kroky

Říká se, že mezi zásnubami a kýženou chvilkou před oddávajícím by měl uběhnout zhruba rok. Dvanáct měsíců na první pohled nabízí moře času, během něhož se podle libosti a svých možností porozhlédnete po ideálním místě na hostinu, jako vánek lehounkých šatech pro nevěstu, adekvátní kapele či oblíbeném DJovi, pekařství s nejchutnějšími dorty a exkluzivním klenotnictví s nejkrásnějšími diamantovými snubními prsteny.  Věřte však, že 365 dní dokáže uplynout jako voda, a než se rozkoukáte, čas vyhrazený pro poklidné plánování se hrozivě smrští. Aby vás odbíjení hodin nepřekvapilo, objevte kouzlo svatebního plánovače.

Výhody svatebního plánovače

Na základě rozvrhu budete přesně vědět, jaké zvolit barvy a květiny, kdy objednat obřadní síň nebo zamluvit kostel a kdy najmout fotografa. Dokonalý a přesný harmonogram vám napoví, kdy vyrazit s družičkami do krejčovských salónů porozhlédnout se po pavučinkovém závoji a kdy vyslat ženicha koupit klasický oblek a odpovídající košili s francouzskými manžetami spínanými manžetovými knoflíčky. A samozřejmě si odškrtnete i to, že jste si zvládli zvolit svědky a organizátora zábavy na hostině.

Svatební plánovač vám napoví, kdy vybírat a kdy objednávat. Poskytne vám dostatek času a prostoru k rozhodování, neúprosně vás však upomene v momentě, kdy by váš vysněný den mohla ohrozit nečekaně dlouhá dodací lhůta. Nespoléhejte se pouze na diář nebo stolní kalendář, kterými byste museli sáhodlouze listovat a v nichž byste se mohli ve stále přepisovaných a dopisovaných poznámkách ztratit. Volte přehlednost a jednoduchost, na nichž lze stavět.

S pomocí zaměstnanců profesionální svatební agentury nebo kamarádky či nejbližších příbuzných postupujte krok za krokem ke společnému cíli. Ke svatebnímu plánovači si připravte i šanon, do kterého schováte všechny nápady, které vám jen tak cvrnknou do nosu a nad kterými se třeba později budete chtít s partnerem v klidu zamyslet. Čím víc postřehů porovnáte, tím pravděpodobněji se doberete přesně tam, kam toužíte.

Přejeme vám úspěšné zdolání všech překážek, a ať vás na cestě k dokonalému svatebnímu dni nic nezastaví.

📷
3
fotografie
— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Neuvěřitelná energie Jiřího Suchého. Přestože byl nedávno v nemocnici, už je zase ve svém živlu a...

Styl

Minoxidil je látka, která vám pomůže bojovat s vypadáváním vlasů

Dům a zahrada

Dejte si pozor na trhliny v domě, mohou vám znehodnotit nemovitost

1. Miss Czech Republic Denisa Spergerová poletí do Londýna na Miss World

2. Kocián z Lunetic zase vyvádí. Kapela ho vyhodila

3. Herečka z Temného kraje má stejné příjmení, jako hvězda Ordinace. Musela to řešit

4. Zpěvačka Nelly má nový klip. Natáčení ale protrpěla

5. Aňa Geislerová se pochlubila novými vlasy. Je teď blondýna