Tři způsoby, jak získat rychlý úvěr

I když nevykazujete velké příjmy, získání rychlého úvěru nemusí být problém
16. dubna 2017 03:20 / Shutterstock
Rozbil se vám spotřebič, nemáte na zaplacení účtů nebo vám nezbyl dostatek financí na dovolenou? Zachrání vás rychlý úvěr, který získáte snadno už do několika minut.

I když nevykazujete velké příjmy a nemůžete ručit žádnou nemovitostí, získání rychlého úvěru nebude problém. Jaké máte možnosti?

SMS půjčka

Rádi vyřizujete vše z pohodlí domova a bez nutnosti osobního kontaktu? Pokud vám schází peníze, můžete využít SMS půjčky. Jedná se o půjčku, kdy o peníze můžete žádáte prostřednictvím SMS zprávy. Takové půjčky dnes nabízí mnoho finančních společností. Půjčit si můžete obvykle částku v řádech tisíců i desetitisíců korun a mnohdy nemusíte předkládat ani žádné dokumenty. Postačí pouze informace o vaší osobě, případně doklad totožnosti.

Stačí odeslat krátkou SMS zprávu z vašeho mobilního telefonu. Peníze vám pak na účet dorazí během několika minut. Půjčenou částku pak většinou musíte splatit do měsíce, proto půjčka není vhodná, pokud potřebujete půjčku dlouhodobou.

On-line půjčka

Na finančním trhu působí bezpočet bankovních a nebankovních společností, které poskytují nejrůznější typy úvěrových produktů. Mezi nejoblíbenější kategorie on-line půjček dlouhodobě patří půjčky v hotovosti na ruku a půjčky bez nahlížení do registru (Solus, NRKI apod.). Oblíbené jsou také půjčky bez dokládání příjmů, jejichž poskytovatel od vás nebude vyžadovat výplatní pásky, ani žádné výpisy z účtu.

Výhodou těchto úvěrů je rychlost vyřízení, absence složitého papírování a nadprůměrná schvalovatelnost žádostí. Peníze tak můžete mít na svém účtu už do několika minut od podání žádosti.

On-line půjčky nabízí i některé bankovní společnosti. Těm však většinou musíte dokládat své příjmy a také nahlíží do registrů dlužníků. Úspěšné získání bankovního úvěru je tudíž problematické a často se pozdrží.

Půjčka od soukromé osoby

Půjčky od soukromých osob jsou výhodné obzvlášť pro ty, kteří stále nenašli půjčku, jakou si představovali. Odmítli vás v bance, ale také v nebankovní společnosti?

Investoři, kteří nabízejí půjčku od soukromých osob s vámi vytvoří osobitou půjčku na míru vašim potřebám. Částka, kterou poskytují soukromé osoby se pohybuje od 20 000 do 2 milionů Kč.

Takovou půjčku získá téměř každý, protože investoři nenahlížejí do soukromí žadatelů, tedy ani do registru dlužníků. Musíte si však dát velký pozor, abyste nenarazili na podvodníka, který by po vás chtěl poplatek předem a nakonec vám nic nepůjčil. Půjčky od soukromých osob mají také většinou mnohem vyšší úrok, než jiné úvěry.

Nenechte se napálit a řádně splácejte

Obliby rychlých úvěrů využívají některé podvodné společnosti, které z vás vytáhnou spoustu peněz ještě dříve, než vám půjčí a nakonec vám úvěr stejně nedají. Žádejte proto o půjčku u prověřených společností, které mají kvalitní webové stránky, kde přehledně uvádí informace o svých službách. Například půčkomat.cz vám půjčí až 10 000 Kč.

Až budete mít půjčku řádně zřízenou, nezapomeňte plnit své závazky a řádně splácejte. Vyhnete se tak případným problémům a sankcím za porušení povinností.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Karel Gott sdílel foto z tajné oslavy narozenin! Co fanouškům vzkázal?

Styl

Zákeřná rakovina hrtanu: Jaké příznaky byste neměli ignorovat?

Dům a zahrada

Odpuzovače zabrání škodám, které vaše kočky mohou doma nebo venku napáchat

1. Ivana Jirešová už měla dvě dovolené. Jaká je ale její vysněná destinace?

2. Druhý večer StarDance bude věnován Karlu Gottovi, který dnes slaví 80!

3. Ewa Farna se pochlubila, jak jí to po porodu sluší

4. Miley Cyrus v bikinách trochu chrastí kostmi

5. Saša Rašilov, Kristýna Kociánová a další ze seriálu Modrý kód a Krejzovi se nechali očkovat

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn