Reklamní bannery – efektivní forma získání zákazníka

Čím se odlišuje reklamní banner od jiných forem venkovní reklamy?
12. prosince 2019 15:03 / archiv klienta
Můžete je vidět na téměř každé vysokorychlostní silnici. Někdy visí na fasádách objektů v centru většího města, někdy na plotech. Čím se odlišuje reklamní banner od jiných forem venkovní reklamy?

Můžete je vidět na téměř každé vysokorychlostní silnici. Někdy visí na fasádách objektů v centru většího města, někdy na plotech. Čím se odlišuje reklamní banner od jiných forem venkovní reklamy?

Zaprvé, srozumitelné a univerzální sdělení, které se dostane ke všem, bez výjimky

Zvažte, kolikrát, atraktivní ceny v nákupním středisku, exkluzivní soukromá klinika, nabízející nejmodernější lékařská řešení, nebo také – volné kancelářské prostory k pronájmu? Čím déle o nich přemýšlíte, tím více asociaci vás napadne – právě takto dnes funguje venkovní reklama – v důsledku zůstává v paměti nadlouho.

Podnikáte? Investujte do venkovní reklamy

Venkovní reklama je skvělou prezentací společnosti, zejména té, která je na trhu nová. Při volbě této velkoplošné reklamy nezapomeňte na vhodnou grafickou přípravu takového souboru. Dobrý návrh by měl být barevný, ale ne křiklavý, měl by mít jednoduché a jasné sdělení a barevně se odlišující od pozadí výrazný nápis. Jednou z nejběžnějších chyb, které děláme již ve fázi návrhu, je příliš malé nebo nezřetelné písmo.

Chcete-li umístit svou reklamu na betonové zdi budovy, dobrou volbou bude banner frontlight. Pokud uvažujete o umístění banneru na plotě nebo hrazení, použijte k jeho upevnění síťku MESH. Tato konstrukce účinně ochrání vaši reklamu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zkrátí dobu montáže.

Chystáte se na oborový veletrh nebo konferenci? Zvolte přenosnou formu reklamy

Veletrhy, kongresy a prezentace vyžadují speciální reklamní materiály, a to z důvodu omezeného prostoru, na kterém můžete postavit svůj stánek. Zde bude dobrým řešením Xbaner – přenosný reklamní banner s lehkou a stabilní konstrukcí, který si můžete vzít kamkoliv s sebou.

Blíží se vánoční období a to je skvělá příležitost ukázat svou značku široké veřejnosti. V tiskárně Piga naleznete všechna řešení pro úspěšnou, vánoční propagaci.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nedali na sebe dopustit a teď si nemohou přijít na jméno. Hůlka se chystá vrátit Zemanovi státní...

Styl

Kvašené potraviny mají výtečný vliv na naše zdraví. Sníží hladinu cukru v krvi a výrazně posílí...

Dům a zahrada

Jak správně usušit vlastní květiny na domácí květinový čaj