Česká čokoláda zase uchvátila svět

 Styl 
31. srpna 2023 16:32 / Komerční sdělení
📷
4 fotografie v galerii
Nugat Steiner&Kovarik Steiner&Kovarik
Čokoládovna Steiner&Kovarik z Prahy získala významné mezinárodní ocenění GREAT TASTE.

Ve Velké Británii ocenili hned 3 jejich produkty. Zabodovaly unikátní
Sakura Almonds (mandle v čokoládě s třešňovým aroma), dále skvělá kávová zrna v mléčné čokoládě a kakau, a dojem udělal i jejich lahodný nugát. 

GREAT TASTE  je světoznámé ocenění pro nejlepší a nejkvalitnější produkty, svým významem srovnatelné například se slavným Michelinem v restauratérství. Steiner&Kovarik toto ocenění získává opakovaně již od roku 2015, protože se jim daří udržovat špičkovou kvalitu a unikátní chuť. 

Firma  je známá svou kreativitou a krásnými obaly. Jejich čokoláda tak není jen ztělesnění štěstí pro milovníky této malé neřesti, ale i estetický zážitek! Ocenění své práce si velmi váží a spolumajitel Petr Kovařík nám k tomu řekl: “Za GREAT TASTE jsem rád, protože je to ocenění naší dlouhodobé práce a je vidět, že kvalitní produkty jsou tou správnou cestou kudy naše značka chce jít. Díky tomuto ocenění se nám otevírají další možnosti růstu. Zkrátka, jak říká náš slogan - kvalita je jen jedna”

Mandle v čokoládě s přírodním třešňovým aroma jsou něžnou, romantickou novinkou. Jedinečná kombinace bílé mléčné a rubínové čokolády s přírodním třešňovým aromatem vás zavede do okouzlujícího světa třešňových květů. K dostání na www.steinerkovarik.com za 278 Kč/150g Káva v mléčné čokoládě s kakaem jsou skvělé „bonbony“. Znamenitá výrazná chuť pražených kávových zrnek Brazilské odrůdy Catuai v čokoládě a kakaovém prášku je absolutní bestseller pro milovníky kávy. K dostání na www.steinerkovarik.com za 238 Kč/150g

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...