Prožijte dovolenou v resotru, kam jezdí celebrity!

 Cestování 
23. června 2015 15:15 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Špindlerův Mlýn je místo, kde můžete prožít fantastickou dovolenou! Skiareál Špindlerův Mlýn
Hledáte tip na letní rodinnou dovolenou nebo výlet v Čechách? Zkuste Špindlerův Mlýn a nudit se rozhodně nebudete. Horské městečko uprostřed Krkonoš, kam jezdí řada celebrit a řada z nich tu má své haciendy je ideální volbou, jak si s dětmi či přáteli aktivně odpočinout.

Skiareál přichystal na letní sezónu spoustu atrakcí. Těšit se můžete na jedno ze dvou unikátních hřišť na hřebenech Krkonoš i lacinější jízdenky.

Novinkou letošního léta jsou terénní tříkolky na Medvědíně. Tříkolky jsou dobře ovladatelné a svou perfektní stabilitou přinášení na sjezdovkách nevšední a zároveň bezpečný zážitek jak pro rodiče s dětmi, tak i pro vyznavače adrenalinu. Velkým hitem jsou ve Špindlu dětská hřiště u horních stanic lanovek, ze kterých se nabízí ten nejhezčí výhled na panoramata Krkonoš.

„Méďánkovo hřiště u vrcholové stanice Medvědína je vůbec prvním a dosud jediným hřištěm v České republice, které kromě mnoha atrakcí obsahuje i „letteringový“nápis z 3D písmen. Patří navíc mezi jedenze dvou unikátů v Evropě. V nadmořské výšce 1235 metrů se tu mohou děti vyřádit na prolézačkách, skluzavkách a malých lezeckých stěnách," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek.

Hřiště s názvem Krakonošův palouček leží na Svatém Petru a nabízí několikhoupaček, trampolínu, vodní hrátky a další prvky. Díky jeho poloze u panoramatické restaurace můžete relaxovat u výborné kávy na terase, zatímco si děti užívají na hřišti.

A pokud dáváte přednost zábavě, při které se děti něčemu přiučí, pak vyzkoušejte čtyři naučné stezky vedoucí úbočím Medvědína a z Plání do Svatého Petra. Stačí vyjet lanovkou a užít si procházku plnou zábavy, kvízů a úkolů.

„Naučné stezky se rozkládají téměř na třiceti kilometrech a některé jsou přístupné i pro pěší s kočárky nebo vozíčkáře," sdělil Čeněk Jílek.

Pobyt ve Špindlu jistě zpestří i romantická plavba po Labské přehradě. Zájemci si mohou zapůjčit loďku nebo Stand Up Paddleboard a poznat krásy horského městečka z jiného úhlu pohledu. Oblíbený je také Špindl Bike Park, který nabízí šest tratí a mohou jej vyzkoušet jak zkušení bikeři, tak i úplní začátečníci. „Za návštěvu stojí i tenisové kurty ve Svatém Petru. Přímo na dojezdu FIS sjezdovek jich máme celkem pět," doplnil spektrum letních aktivit ředitel skiareálu.

Na letošní letní sezónu připravil Skiareál Špindlerův Mlýn pro své návštěvníky výhodný balíček FunTicket, se kterým si pobyt užijete navíc laciněji. Pokud jste navíc držitelem karty Gopass, můžete se i v létě těšit na výhodnější jízdenky na lanovky, atrakce i občerstvení.
— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Tech

Rusko chce mít nový jaderný bombardér už za dva roky. Nejspíš ale nebude mít vůbec žádný