Nakupte vánoční dárky a udělejte radost i sami sobě

Vánočními dárky uděláte radost druhým, ale i sobě
26. listopadu 2015 03:05 / Shutterstock
Vánoční svátky se kvapem blíží. Většina z nás si už začíná klást otázky, co nadělí svým blízkým pod stromeček.

Vymýšlet každý rok stále nová a nová překvapení není jednoduché. Stojí nás to hodně energie a fantazie už skomírá. Kde ale najít nové nápady, když se člověk nechce opakovat?

ŽHAVÉ NÁPADY POD VÁNOČNÍ STROMEČEK

Určitě se vám proto budou hodit žhavé tipy na vánoční dárek, které vám pomohou vybrat to nejzajímavější, co bude letos in. Dovolíme si udělit pár rad, jak a kde dárky vybírat:

• Ideální je, když najdete spoustu nápadů na jednom místě a nemusíte pátrat po dárku pro každého člena rodiny samostatně. Ušetříte tak spoustu času a energie. • Nikdy nenechávejte nákupy dárků na poslední chvíli. Vánoční překvapení se připravuje vždy s předstihem. • Inspirujte se nejprodávanějšími dárky. • Vždy berte v úvahu osobnost a zájmy obdarovaného.

POSILUJTE IMUNITU VE WELLNESS CENTRU

Začínají vám už přípravy Vánoc a s nimi spojený shon lézt na nervy? Možná nastal ten správný čas na chvíli vypnout a oprostit se od všech starostí. Hotel Štiavnica nabízí vstup do wellness je tou pravou příležitostí, jak si odpočinout od stresu. V sauně nebo při masáži tryskami v bazénu s teplou vodou si zaručeně uvolníte ztuhlá záda a zapomenete na to, co vám říkal šéf na poslední poradě. Posílíte tím svoji imunitu, například účinně bojujete proti infekcím dýchacích cest.

PROBUĎTE V SOBĚ SPÍCÍHO MUZIKANTA

Jste spokojení, odpočinutí a s plnou náručí vánočních dárků pro své blízké? To je výborné, ale neměli byste zapomínat ani na své vlastní zájmy. Kdysi v mládí jste hráli na elektrickou kytaru a muzika byl celý váš život. Teď jste na ni ale ve víru pracovních a rodinných starostí zapomněli. Zkuste se k ní vrátit a probudit v sobě toho spícího rockera. Rozbalte to s kapelou z mládí a uvidíte, jak snadno dobijete energii.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Češka, jejíž make-up dobyl Hollywood, slaví 88 let. Takhle krásně vypadá bez jediného estetického...

Styl

Džínové overaly milují módní tvůrci i ulice

Dům a zahrada

Jak uložit neskladné sportovní potřeby tak, aby nepřekážely a nezatuchly