Operace v létě

 Styl 
15. června 2024 15:10 / Komerční sdělení
📷
4 fotografie v galerii
I v léte lze podstoupit estetický zákrok bez problému. ABClinic
Estetické operace během letních měsíců nemusí být tabu ba naopak. Pojďme si shrnout specifické výhody a nevýhody letních zákroků. Samozřejmě nutno poznamenat, že každý pacient je jiný, takže je důležité vše nastavit, aby to vyhovovalo individuálním potřebám a možnostem dotyčného.

Nevýhodou jsou vysoké letní teploty, které mohou zhoršit otoky a zpomalit proces hojení. Současně je s tím spojeno omezení fyzických aktivit, mezi které patří plavání. Pokud jste tedy vodní živel, pak je podzim lepší volbou. Ovšem naopak letní měsíce z pohledu estetické operace přináší i výhody. Bezpochyby je toto období volnější, tedy absence v práci či ve škole je příznivější než v klasickém rytmu. Nutno podotknout, že naopak vyšší teploty nabízí možnost oblékání pohodlného vzdušného oblečení. To ocení všichni pacienti, zejména pokud mají otoky a obvazy. Hlavním důvodem je lepší nálada. Ano slunečné počasí a delší dny mají pozitivní vliv na náladu a celkovou psychickou pohodu, což usnadňuje zotavení. Posledním faktem jsou slevové akce, které kliniky nabízejí. Není tomu jinak ani ve vyhlášené pražské klinice ABCLINIC Art & Beauty, kde běží několik zvýhodněných nabídek. Stačí sledovat IG @abclinic.cz a nic vám neunikne. Současně nutno zmínit, že v letních měsících nejsou tak dlouhé čekací lhůty. Tedy vše se dá zrealizovat rychle a na podzim může být člověk jako nový.

Existují estetické operace, které jsou extrémně vhodné pro letní měsíce. Za předpokladu vysokých teplot je správnou volbou Rhinoplastika neboli operace nosu, jelikož letní klima dělají nosu dobře. Stejně jsou na tom oční víčka, které se neuvěřitelně rychle hojí. Navíc člověk může nosit sluneční brýle a tím se rychle vrátit do běžného života. Svižné zotavení v létě probíhá i po liposukci. Právě volné oblečení rekonvalescenci nahrává. Z dermatologie je to rozhodně botox a dermální výplně. Díky tomu, že jsou minimálně invazivní nedochází k žádnému teplotnímu omezení. 

Na multioborové klinice estetické medicíny ABCLINIC Art & Beauty lékaři poskytují konzultace, kde navrhnout vhodné řešení samotného zákroku i časový plán. Léto není překážkou, naopak nabízí hned několik výhod, které stojí za zvážení. 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum