Užijte si sportovní pobyt na Slovensku

 Cestování 
28. října 2015 21:19 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Během pobytu na čerstvém vzduchu přijdete na jiné myšlenky. shutterstock.com
Milovníci sportovního vyžití si určitě rádi občas dopřejí sportovní víkend na venkově. Během pobytu na čerstvém vzduchu přijdete na jiné myšlenky, provětráte si hlavu a protáhnete tělo.

Bonusem navíc je, že při venkovním sportování poznáte neznámé kraje a krásnou přírodu. Důležité je najít nějakou zajímavou lokalitu, kde je dostatek sportovního vyžití a také potřebné ubytování.

UBYTOVÁNÍ ZA DOBROU CENU
Pokud máte rádi Slovensko a chcete si jít zasportovat k našim východním sousedům, nabízí se levné ubytování v Žilině. Najdete zde veškerý ubytovací komfort v podobě pokojů vybavených LCD televizorem a vysokorychlostním internetem, přitom ale za velmi rozumnou cenu. Které sporty zde můžete provozovat?

• Pěší turistiku
• Lyžování - Ve vzdálenosti cca 25 km se nacházejí lyžařská střediska například Vrátna, Martinské hole nebo Veľká Rača- Oščadnica.
• Běh venku

Ovšem na své si přijdou i lidé, kteří sem přijedou za relaxací, protože nedaleko, pouhých 12 jsou lázně Rajecké Teplice.

DOKONALÉ BOTY NA BĚH
Kdo chce v krásné přírodě v okolí Žiliny nejenom chodit, ale také si zaběhat, hodí se mu pánská běžecká obuv. Jaká? Nabízí se dva druhy:

• Boty určené na cesty
• Boty na upravený terén

Každý typ obuvi má své specifické vlastnosti. K dispozici jsou například minimalistické běžecké boty s nízkým profilem podrážky. Obuv má účinné vzory podrážky do terénu, je protiskluzová, umí se dokonale přizpůsobit nohám. Sportovní boty na běh obstojí v jakémkoli počasí.

UDĚLEJTE SI DOMA POSILOVNU
Skutečně aktivní sportovci, mezi které zřejmě patříte i vy, ovšem nezahálí ani ve chvílích, kdy je venku skutečně ošklivo. Pro okamžiky podzimních plískanic a tuhé zimy je dobré vytvořit si doma ve volném prostoru menší posilovnu. Tehdy využijete univerzální bradla, která nezaberou příliš mnoho místa a můžete na nich trénovat různé cviky.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Nový trend v boji proti vráskám je bezbolestný a levnější než botox. Poznejte metodu face tape

Tech

NASA představila technologii pro vertikální pěstování potravin

Zavřít reklamu