Domácí pohoda vydá za rodinného lékaře

Připravte si doma něco, na co se budete vždy těšit
27. září 2018 10:34 / Shutterstock
Je to tak. Kdo chce být zdravý, fit a odolnější proti civilizačním nemocem, musí být schopen si doma nastolit maximální pohodu. A to jak vztahovou, tak pohodu v prostředí vaší domácnosti. Jaká jsou základní pravidla pro vytvoření domácí pohody?

Moc jich není, nám lidem stačí málo. Ale jsou někdy náročná na dodržení. Ovšem, kdo chce, jistě své pohodové domácnosti dosáhne.

Vztahová pohoda

Tohle je něco, co se zařizuje velmi těžko. A ani nejvybavenější obchoďák světa vám s jejím pořízením nepomůže. K tomu, abyste měli doma vztahovou pohodu napříč celou rodinou žijící v bytě, je nutné, abyste se domů vraceli bez emočního zatížení zvenčí. Práci nechte v práci, školu ve škole, vztek na agresivního řidiče, co to do vás málem napálil, pro začátek také. A i povinnosti si v době příchodu domů a na prvních několik momentů doma také nepřipouštějte.

Doma se vždy hezky přivítejte, oblékněte se do pohodlných domácích věcí, které můžete momentálně za bombastické ceny pořídit v Lidlu. Lidl Leták je tentokrát plný pohodového domácího oblečení, ve kterém vám bude doma ještě lépe.

Zkuste si s ostatními doma popovídat, co se ten den dělo zajímavého. Nechte partnera nebo děti vymluvit se z toho, co je tíží nebo co jim naopak udělalo radost. A pak na oplátku začněte mluvit i vy o tom, co je pro vás zrovna aktuální. Třeba ten řidič z dnešního odpoledne.

Pohoda prostředí

Postupně si domácnost vybavujte tak, aby se pro vás stala krásnou a pohodlnou zároveň. Upřednostněte účelová řešení, která vám ušetří mnoho zbytečných činností nebo pohybů či kroků. Čím pohodlnější rozestavění nábytku a doplňků zvolíte, tím více se doma „hodíte do pohody“.

Se spoustou chytrých, ale přitom levných řešení vám překvapivě mohou pomoci i v Penny Marketu. Stačí si prohlédnout Penny Market leták a zjistit, jaké drobnosti z oblasti spotřebního zboží pro vás tentokrát připravili.

Něco, na co se vždy budete domů těšit

Abyste doma byli v pohodě, a šetřili tak své zdraví minimalizací stresu, je fajn si doma vždy připravit něco, na co se cestou domů prostě budete těšit. Je jedno, zda je to kávovar, který vám na uvítanou udělá vynikající kávu. Nebo stále plná plechovka pralinek, případně prostě pohodlné křeslo, do kterého se schoulíte s krásnou knihou.
Připravte si prostě doma nějakou drobnost, která odstartuje vaše pohodové odpoledne nebo večer. Není snad víc, co byste pro sebe mohli takto jednoduše udělat. A až si na tento rituál zvyknete, nevyvede vás z domácí pohody téměř nic!

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ve věku 59 let zemřela Hana Krampolová, skonala náhle manželovi v náručí

Styl

Pocení se v létě nevyhnete, ale můžete ho výrazně zmírnit

Dům a zahrada

Zavařujte v troubě, myčce, mikrovlnce. Je to jednodušší, než se zdá