Trendy pro rok 2020: jaké jsou letošní trendy v manikúře

Vytvořit dokonalé matné nehty je velmi jednoduché
📷
Další 3 fotografie v galerii
09. září 2020 16:07 / archiv klienta
Péče o nehty je stejně důležitá, jako péče o jakoukoli jinou část lidského těla. Ruce jsou naší vizitkou, proto je důležité se o své ruce starat. Manikúra se může zdát jako detail, ale hezké ruce s upravenými nehty je jednou z prvních věcí, kterou si lidé všimnou.

Okousané nehty, oprýskaný lak nebo odlupující se kůžička, to přitažlivě moc nepůsobí. Vaše nehty jsou perfektní plátno pro experimentování. Proto si dnes řekneme o trendech nehtového designu pro letošní rok. 

1. Každý nehet jiný

Laky na nehty nemusí být jedné barvy a všechny nehty ozdobené jediným lakem. Střídejte několik odlišných barev a designů, spojte hned několik motivů a vzorů dohromady. Na jeden prstík naneste třeba matně černou, druhy ozdobte kovovým zdobením nebo vyzkoušejte fólii, na ostatné použijte béžový odstín. Takým způsobem oživíte svůj vzhled a budete trendy. 

2. Matné nehty

Podle odborníků stále v trendu jsou matné nehty. Vytvořit dokonalé matné nehty je navíc velmi jednoduché. Stačí nalakovat nehty vaši oblíbenou barvou a poté nanést matný top lak. 

3. Francouzská manikúra

Ano, přečetli jste správně! Zdá se, že je francouzská manikúra nesmrtelná. Je to trend, který nikdy nevyjde z módy. Jen má trochu jinou podobu. Doporučuje se ale vzdát se světle růžového a bílého laku a místo klasických špiček si udělat barevné. Vyzkoušejte také srdíčkovou nebo dvojitou francii, která bude dobře vypadat v jakémkoliv odstínu také. Každá změná se počitá. 

4. Zviřecí motívy

Letos také dominují v manikúře zvířecí vzory - hadí, zebří, kraví nebo leopardí. 

5. Kovový lesk

Výrazné a odvážné metalické odstíny budou i letos vládnout nehtovému designu. Můžete vybrat teplý růžovo-zlatý odstín, decentní šedé nebo chladné odstíny smaragdu. 

6. Něžné odstíny nude

Pokud nedokážete rozhodnout, jakou si zrovna barvu vybrat, v kurzu budou odstíny nude. Je to velmi pohodlná a jemná manikúra. Něžné odstíny od světlého krému až po mléčné čokoládě zdůrazní ženskost, a pokud ji chcete zpestřit, sáhnete po třpytkách nebo kamínkách.

7. Geometrie

Geometrické tvary na nehtech jsou i letos v kurzu. Oživí a rozzáří vás vzhled trojúhelníky, vlnky či puntíky. Geometrické tvary, linie a ornamenty perfektně korespondují s kontrastním zdobením. Důležité je nebát se a experimentovat se vzory, tvary a barvami. 

8. Ombre

Bílá špička do ztracena nejvíce vyniká na dlouhých nehtech. Pokud dlouhé nehty nemáte, klidně noste na kratších. Nebojte se tvořit přechody několika barev. 

📷
3
fotografie
— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda filmu Sněženky a machři Václav Kopta je frajer. Nefňuká jako někteří kolegové a vzal obyčejnou...

Styl

Šikana způsobuje rány na těle i duši. Rozpoznejte, zda se její obětí nestalo vaše dítě

Dům a zahrada

Myslete na bezpečnost vašeho psa. Rozsviťte ho za podzimních procházek, možností je hned několik