Trendy pro rok 2020: jaké jsou letošní trendy v manikúře

Vytvořit dokonalé matné nehty je velmi jednoduché
📷
Další 3 fotografie v galerii
09. září 2020 16:07 / archiv klienta
Péče o nehty je stejně důležitá, jako péče o jakoukoli jinou část lidského těla. Ruce jsou naší vizitkou, proto je důležité se o své ruce starat. Manikúra se může zdát jako detail, ale hezké ruce s upravenými nehty je jednou z prvních věcí, kterou si lidé všimnou.

Okousané nehty, oprýskaný lak nebo odlupující se kůžička, to přitažlivě moc nepůsobí. Vaše nehty jsou perfektní plátno pro experimentování. Proto si dnes řekneme o trendech nehtového designu pro letošní rok. 

1. Každý nehet jiný

Laky na nehty nemusí být jedné barvy a všechny nehty ozdobené jediným lakem. Střídejte několik odlišných barev a designů, spojte hned několik motivů a vzorů dohromady. Na jeden prstík naneste třeba matně černou, druhy ozdobte kovovým zdobením nebo vyzkoušejte fólii, na ostatné použijte béžový odstín. Takým způsobem oživíte svůj vzhled a budete trendy. 

2. Matné nehty

Podle odborníků stále v trendu jsou matné nehty. Vytvořit dokonalé matné nehty je navíc velmi jednoduché. Stačí nalakovat nehty vaši oblíbenou barvou a poté nanést matný top lak. 

3. Francouzská manikúra

Ano, přečetli jste správně! Zdá se, že je francouzská manikúra nesmrtelná. Je to trend, který nikdy nevyjde z módy. Jen má trochu jinou podobu. Doporučuje se ale vzdát se světle růžového a bílého laku a místo klasických špiček si udělat barevné. Vyzkoušejte také srdíčkovou nebo dvojitou francii, která bude dobře vypadat v jakémkoliv odstínu také. Každá změná se počitá. 

4. Zviřecí motívy

Letos také dominují v manikúře zvířecí vzory - hadí, zebří, kraví nebo leopardí. 

5. Kovový lesk

Výrazné a odvážné metalické odstíny budou i letos vládnout nehtovému designu. Můžete vybrat teplý růžovo-zlatý odstín, decentní šedé nebo chladné odstíny smaragdu. 

6. Něžné odstíny nude

Pokud nedokážete rozhodnout, jakou si zrovna barvu vybrat, v kurzu budou odstíny nude. Je to velmi pohodlná a jemná manikúra. Něžné odstíny od světlého krému až po mléčné čokoládě zdůrazní ženskost, a pokud ji chcete zpestřit, sáhnete po třpytkách nebo kamínkách.

7. Geometrie

Geometrické tvary na nehtech jsou i letos v kurzu. Oživí a rozzáří vás vzhled trojúhelníky, vlnky či puntíky. Geometrické tvary, linie a ornamenty perfektně korespondují s kontrastním zdobením. Důležité je nebát se a experimentovat se vzory, tvary a barvami. 

8. Ombre

Bílá špička do ztracena nejvíce vyniká na dlouhých nehtech. Pokud dlouhé nehty nemáte, klidně noste na kratších. Nebojte se tvořit přechody několika barev. 

📷
3
fotografie
— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Neuvěřitelný objev. Pradědeček Arnolda Schwarzeneggera byl Čech narozený na Tachovsku

Styl

Zničit plíce si nemusíte jen kouřením. Chronická obstrukční plicní nemoc se zpočátku téměř neproje

Dům a zahrada

Jednoduché způsoby, jak se zbavit zápachu i skvrn z plastových dóz