Chcete potěšit své děti? Kupte jim PlayStation

 Styl 
09. října 2023 11:38 / Komerční sdělení
📷
6 fotografií v galerii
Ptáte se, proč kupovat PlayStation, když doma máte několik počítačů? pexels.com
Uvažujete, že svým dětem koupíte PlayStation? Jeho hraní bude možná patřit i k vašim oblíbených oddechovým aktivitám. Pro snadný výběr si přečtěte náš článek.

Není žádnou novinkou, že virtuální svět láká dospělé i děti. Proto si můžete být jistí, že nákupem herní konzoly se zabaví celá rodina. A během deštivých dnů strávených doma si tento program nebudete moct dostatečně vychválit. Jak postupovat u výběru PlayStation?

Odrazuje vás od koupi PlayStation jeho cena? Využijte slevový kód a výsledná cena bude nižší.

 

Krátký průvodce při výběru PlayStation

Nabídka herních konzol je v současnosti skutečně veliká. Výrobci se předbíhají v jejich funkcích, ovládacích prvcích, a i vizuálních provedeních.

 

 

Ptáte se, proč kupovat PlayStation, když doma máte několik počítačů? V první řadě je PlayStation mnohem menší než herní počítač. No a zároveň levnější než výkonnější herní počítač.

A nakonec jde o skvělý produkt z řadu elektroniky, který potěší celou rodinu. Co zvážit u jeho výběru?

 

Stolní nebo přenosný

První otázka, na kterou si musíte odpovědět, je, jestli chcete hrát hry jenom doma nebo i na jiných místech. Ke stolnímu PlayStation si můžete koupit další ovládací prvky, jako například volant, pedále, gamepad, joystick. Dostupné jsou i různé pohybové snímače, které ještě zdůrazní hráčsky zážitek.

Výhodou přenosných je, že se vám vejdou doslova do kapsy. Jejich ovládací prvky a displej jsou vestavěné, a tak si je s sebou můžete vzít kamkoliv. Za nevýhodu lze pokládat nižší počet her, které na nich můžete hrát.

 

Způsob ovládání

Herní konzoly se nejčastěji ovládají gamepadem. Pořád víc a víc populárním se ovšem stává i ovládaní pohybovým senzorem. Protože u něj jenom nesedíte, hraní se stává více aktivním a zábavným.

Nakupujte hry a všechno ostatní příslušenství pro perfektní hráčsky zážitek za méně. Uplatněte si JRC slevový kód.      

Způsob připojení

Pro zapojení stolního PlayStation je monitor nebo televize nevyhnutelností. Většina má HDMI výstup pro jednoduché zapojení. Výhodou je, že PlayStation můžete připojit i k internetu, a tak můžete sledovat i filmy či videa.

Další důležité parametry:

  • Úložiště – PlayStation má obvykle dostatečně velký úložný prostor. Pokud by vám nepostačoval, můžete si připojit externí disk.

  • Rozlišení – moderní herní konzoly poskytují skutečně kvalitní obrazový výstup pro vysoké rozlišení. Tento parametr si určitě všímejte.

  • Síťové možnosti – jako například hraní her s hráči z celého světa nebo speciální herní doplňky. Pro přístup k síťovým funkcím je potřebné platit členský poplatek.

 

 

Ohled na rozpočet

Výběr značky a konkrétního modelu zvažte i hledisko vašeho rozpočtu. Zároveň ovšem vnímejte jeho nákup jako investici na několik let.

Jak si usnadnit rozhodování? Čtěte hodnocení odborníků a recenze jiných nakupujících, které vám více přiblíží produkt z reálného používání. Napoví vám to, jestli konkrétní PlayStation splní vaše očekávání.

 

 

A na závěr možná to nejdůležitější, co se jako rodiče ptáte – od jakého věku a jak dlouho dětem dovolit hrát PlayStation? Jednoznačnou odpověď na ideální věk vám nedáme, rozhodnutí je jenom na vás. Pravdou ale je, že děti jsou v současnosti velmi počítačově a technicky zdatné už od útlého věku. Může vás proto překvapit, jak rychle se naučí PlayStation ovládat.

Pokud dětem nechcete vytvořit na hraní PlayStation návyk, určete čas, jak dlouho si mohou hrát a kdy. Může to být například hodina za den nebo 2 hodiny po učení.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?