Dveřní kukátko s wifi je takřka nutností pro osamělé seniory

 Hobby 
09. ledna 2019 11:23 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Díky kukátku s unikátními funkcemi budete v bezpečí Archiv
Vdovci, vdovy nebo naopak rozvedení. Single domácnosti starších lidí jsou žhavým adeptem pro zloděje, kteří se ničeho neštítí – a bohužel jich není právě málo.

Pokud však bude v jejich bytě nainstalováno vhodné zabezpečení, snižuje se možnost vykradení bytu na naprosté minimum. Pokud už k němu dojde, bude mít policie nahraný kvalitní videozáznam, o němž nemusí lupič vůbec nic vědět. Problémem není ani antivandal provedení, díky kterému nepůjde kukátko zdaleka tak snadno zničit jako ještě před lety.

Pro klid duše velmi důležitý doplněk…

Nemůžete k babičce každý den, i když vás to mrzí. Ale dveřní kukátko s wifi ji pohlídá naprosto kdykoliv. Pokud se tedy k jednomu z prarodičů nebo rodičů, kteří už žijí osaměle, dostanete bohužel jen o víkendu, není důvod ke smutku. Díky kukátku s unikátními funkcemi, jako je možnost alarmu, neviditelného nočního přísvitu a nahrávání velmi ostrého obrazu, totiž budou v bezpečí. S ovládáním není žádný problém, každý včetně dětí nebo seniorů si jej osvojí za pár minut. Pokud by nastala jakákoliv komplikace, kukátko vyšle zprávu na váš mobil. Ba co víc, podobně si můžete zabezpečit také svůj byt. Když totiž bude někdo u dveří zvonit, automaticky dostanete SMS a budete tak mít naprostý přehled o tom, co se doma děje – i kdybyste byli někde na druhém konci světa.

Může to jít i bez internetu

Wifi je možností, ale nikoliv nějakou nutností. Pokud nemají vaši prarodiče internet, nemusíte jej zavádět. Postačí klasické dveřní kukátko, které nabídne stejně kvalitní záznam jako to připojené k síti. GSM karta umí poslat varovnou SMS také, prvotřídní optická čočka je pak zárukou, že kukátko nikdy neselže nebo nebude nějak ochromeno při výkonu služby. Nemusíte se bát nechat děti doma a v bezpečí budou pochopitelně i vaši senioři. Možná se jednou tento šikovný mechanismus bude hodit i vám?

Široký sortiment různé elektroniky naleznete na eshopu cel-tec.cz

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tereza Maxová ukázala fešného syna Tobiase. Slavná modelka mu pomáhá do světa modelingu

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...