Těhotná napořád?

 Styl 
19. ledna 2024 12:13 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Každá žena se chce cítit dobře i po porodu ABCLINIC
Jana (36 let) před pěti lety porodila krásného syna. Před těhotenstvím měla ženskou postavu s útlým pasem. Samozřejmě počítala, že během těhotenství přibere a změní se jí postava. Netušila ovšem, že váha bude ukazovat o 30 kilo více. Pořád se uklidňovala, že to některé maminky mají, jedna přibere 6 kilo a druhá 35, a po porodu se tělo pomalu vrátí do normálu.

Přišel den D a Janě se narodil zdravý kluk. Šestinedělí uteklo jako voda a nabrané kilogramy mizely. Jana pravidelně běhala, starala se o syna, a přesto to pořád nebylo ono. Tuk na břiše zůstával. Říká se, že si člověk zvykne na vše a nejdůležitější je zdraví. Jana s pohledem do zrcadla bojovala dlouhých pět let. Poté se odhodlala a navštívila MUDr. Matěje Patzelta, Ph.D. na klinice ABCLINIC na pražském Chodově. Během konzultace byla seznámena s abdominoplastikou s liposukcí. Naštěstí nemusela řešit svalový rozestup neboli diastázu či kýlu. To vše lze totiž při abdominoplastice vyřešit. Jedná se o plastickou operaci břicha, kdy se odstraní přebytečná kůže a tuk, svaly břišní stěny se upraví či sešijí, aby byly pevnější. Dále existuje i miniabdominoplastika, kdy operace probíhá od pupku dolů.

Nyní je Jana již doma se svým synem, který se pomalu chystá do první třídy. Je neskutečně šťastná, jelikož je opět ve svém těle. Těch šest let ji „být“ těhotnou stačilo.

 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy