Bublinky na dotyk - SodaStream e-Terra

 Styl 
02. února 2024 14:50 / Komerční sdělení
📷
2 fotografie v galerii
Black E-Terra Sodastream
Patříte k fanouškům moderních technologií, které kráčejí ruku v ruce s udržitelností? Potom vás určitě zaujme i nejnovější přírůstek v rodině výrobníků perlivé vody SodaStream.

Plně automatický model SodaStream e-TERRA je vybavený technologií One-Touch, která umožňuje připravit perlivou vodu jednoduchým dotykem a v jeho balení najdete i elektrický adaptér na zapojení do sítě. Intenzitu nasycení vody – jemnou, střední nebo silnou – díky tomu ovládáte pouze pomocí tří plochých dotykových tlačítek umístěných na horním panelu výrobníku. Ty jsou stejně jak lahev podsvícené efektním modrým LED světlem, které podtrhne moderní vzhled přístroje a zároveň zpříjemňuje atmosféru při přípravě perlivé vody. Model e-Terra tak představuje dokonalou kombinaci designu, inovací a udržitelnosti. Svými parametry zaujme milovníky technologií i moderních interiérů, ve kterých bude díky svému jedinečnému vzhledu určitě nepřehlédnutelným prvkem. 

Součástí startovacího balení výrobníku e-Terra je i litrová lahev z Tritanu. Tento unikátní plastový materiál neobsahuje zdraví škodlivé BPA a vyznačuje se vysokou odolností vůči nárazům, teplotám i UV záření. Lahev je možné mýt i v myčce nádobí. Uživatelský komfort při používání přístroje zvyšují i další technologie – Bottle Snap & Lock, která slouží k jednoduchému připevnění a uvolnění lahve, a systém Quick Connect, jenž výrazně zjednodušuje manipulaci s bombičkou. Tu do výrobníku nasadíte jednoduchým zacvaknutím, stejně rychle ji v případě výměny i uvolníte. Bombička umožňuje přípravu až 80 litrů perlivé vody a v případě potřeby ji vyměníte za novou pouze za cenu plynové náplně.

Cena: 3 490 Kč, www.sodastream.cz

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Valentýn ve velkém stylu?! V odstínech růžové jej slavila A.n.d.u.l.a, Sharlota a Angie Mangombe

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy