Půjčka na měsíc přijde vhod, když zrovna finančně vůbec nestíháte

Všechno důležité vyřešíte přes internet a ušetříte tak spoustu času
11. dubna 2019 17:57 / depositphotos.com
Rychle a diskrétně, vyžádané peníze můžou být vaše ještě dnes. Splátkový kalendář trvá čtyři týdny.

Není třeba čekat, protože finanční injekce je nutná co nejdříve – nezaplatili jste včas složenky, máte nenadálé výdaje s opravou pračky nebo je zapotřebí zaplatit školní obědy dětem v jídelně. Pro každý podobný případ jsou tu nebankovní půjčky, díky nimž si přijdete na své v řádu minut. Peníze jsou na cestě hned poté, co bude žádost schválená, žádné dlouhé čekání si neplánujte. Budete totiž velmi příjemně překvapeni. Bez zbytečných otázek, finance na účtu v momentě, kdy je nejvíce potřebujete.

Až patnáct tisíc, a to naprosto na cokoliv

Nechcete se zdržovat vysvětlováním, proč byste vlastně chtěli půjčit peníze? Každý má přeci nějaký svůj důvod, není třeba jej ozřejmovat na potkání. Zvláště tehdy, když nejde zrovna o moc vysokou částku. Kvůli několika tisícovkám rozhodně není nutné vysvětlovat účel, pokud taková doba někdy na trhu byla, dnes je už nenávratně pryč. Tak složitá administrativa by přeci odradila i nejvěrnější část klientely, to si poskytovatelé půjček dobře uvědomují. Půjčka na měsíc je tedy jednoduchá a velmi nenáročná, můžete klidně zůstat doma u PC nebo si dohodnout vše online i při přestávce v práci. Nebojte, stihnete to i během polední pauzy, protože úkonů, co je třeba splnit, je zde skutečně málo!

Bez nervů a čekání, složitého papírování a vrásek

Ne každému se jistě chce nějak dlouho čekat, ale nebojte – tady žádná návštěva pobočky v centru města není vůbec nutná. Naopak, když všechno důležité vyřešíte přes internet, ušetříte spoustu času. Většina lidí by totiž mohla jinak zařizovat podobné věci až po práci, tedy ve tři, čtyři nebo i pět hodin odpoledne. A proč si raději doma neudělat kávu s vědomím, že je vše vyřízené a peníze přijdou za malou chvíli na váš bankovní účet? Samozřejmě, tohle je jednodušší varianta, při které nebudete stát v žádných frontách nebo riskovat, že vás někdo uvidí na pobočkách. Stát se obětí sousedských klepů na téma dluhy, to není nic příjemného. Co budete pro žádost potřebovat?

  • Bankovní konto. Samozřejmě, že v české bance, s funkčním internetovým bankovnictvím. 
  • Doklad o příjmu. Je nutné uvést, čím se živíte – a doložit vše výpisem z účtu. Fakt, jestli jste OSVČ nebo klasický zaměstnanec, nehraje v tomto případě ani tu nejmenší roli. Proč také? 
  • Sken dokladu totožnosti. Je totiž zapotřebí ověřit, že žádost provedla skutečně osoba, jež je zde jmenována. Postačí samozřejmě fotka z mobilního telefonu, na níž nechybí klíčová data.

Chcete pět tisíc? V tom případě půjde vše velmi hladce

Klasika, na kterou si brzy zvyknete – protože na příjemné věci se přivyká docela snadno. Neváhejte, půjčka 5000 Kč je totiž jednoduše dostupná všem, už jen z toho důvodu, že má velmi málo podmínek kladených na žadatele. Schválení je tudíž v podstatě formalitou, která je provedena na počkání. Jistě, budete čekat jen pár minut, ne dlouhé hodiny nebo dokonce celé dny. Potom by přeci neměla půjčka takovou oblibu – složitá administrativa přeci odrazuje, bez ohledu na věkovou skupinu, pohlaví nebo třeba výši příjmu.

Měsíční lhůta splatnosti zaručeně vyhovuje všem

Na jak dlouho vlastně chcete půjčit? Minimální splatnost je jeden týden, ale můžete si vše rozložit až na čtyřtýdenní období. Záleží, jak se cítíte – a jak je napnutý váš rodinný rozpočet. Neexistuje nic, co by trochu nepočkalo. Ve finále můžete splátku ještě o další čtyři týdny oddálit, což bude samozřejmě za poplatek, ale hrozba exekutora tu rozhodně není v podobném případě vůbec aktuální. Tak co, půjdete do toho?

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Češka, jejíž make-up dobyl Hollywood, slaví 88 let. Takhle krásně vypadá bez jediného estetického...

Styl

Džínové overaly milují módní tvůrci i ulice

Dům a zahrada

Jak uložit neskladné sportovní potřeby tak, aby nepřekážely a nezatuchly