I vůně do auta může zvýšit atraktivitu jízdy

 Auto 
27. října 2021 10:39 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
I vůně do auta může zvýšit atraktivitu jízdy Shampoo & Wax
Pokud jste automobiloví srdcaři, pravděpodobně budete patřit do kategorie lidí, kteří svým vozem doslova žijí. A to nejen že milují každou vteřinu jízdy a vítají každý další kilometr na tachometru, ale udržují svůj vůz v dokonalém pořádku. A nemusí to být jenom technicky, ale také v perfektním stavu vnějšího i vnitřního vzhledu.

S důrazem na detaily

Jestli je vaším častým společníkem leštěnka na auto, oživovač plastů nebo třeba čistič kůže, jistě si sami dobře uvědomujete, jakou vizitkou vás samých se vaše auto může stát. Takže nejen dokonale uklizené, ale i opečovávané interiérové a exteriérové detaily zvyšují radost z jízdy a užívání si auta. Jak si tuto radost a prožitky ještě znásobit? Například volbou vhodné vůně do auta.

Je vůbec vůně do auta potřebná?

Každý vůz má své nezaměnitelné aroma, to je jasná věc. To ale neznamená, že byste si jej nemohli trochu upravit ke svému obrazu. Příjemná vůně, která vás pohladí po otevření dveří a provází vás po celu cestu, totiž může komfort jízdy zvýšit. I proto jsou vůně do auta žádaným a oblíbeným doplňkem. Ovšem ne každý chce své auto vybavit běžným stromečkem.

Design vůně do auta může být originální

Pokud hledáte nejen neobvyklou vůni, ale i neotřelý design, pak byste měli vyzkoušet některý produkt z řady California Scents. Tato čistě americká značka vůní do auta totiž nabízí více, než jste od běžných voňavek zvyklí čekat. Co?

Vzhled a výdrž!

Vůně je ukrytá ve stylové plechové krabičce, a to ve lněných plátcích, které jsou snadno biologicky odbouratelné. Vůně vycházející z plátků provoní prostor stéle příjemnou vůní (kterou si můžete libovolně regulovat) klidně až na čtyři měsíce. I když se vám bude časem zdát, že trochu slábne, můžete ji otočením plátků opět oživit. A nejen že se hodí do auta, provonět si takto můžete třeba i kancelář nebo svůj domov.

Nepřeberný výběr osvěžujících vůní

Vůně do auta California Scents nabízí řešení pro každého. Vybrat si můžete z neskutečně bohaté nabídky různých aroma, a to klidně podle vaší aktuální nálady. Klasikou je Vanilka, Route 66, Nové auto či Vůně Moře. Co vás ale určitě dostane, to je vůně Žvýkačka, Gumoví Medvídci, Ovocná bomba, Meloun & Mango, Jahoda nebo třeba Jasmín. Typů vůní je ale mnohem víc, stačí si jen vybrat!

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu