Online půjčka je v moderní době velkým favoritem

 Business a Finance 
20. září 2021 18:38 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Základní pravidlo: Půjčujte si jen to, co zvládnete splatit. Shutterstock
Rychlost, férové jednání, ale i pestré možnosti. To jsou hlavní důvody obliby nebankovních půjček.

Nečekané výdaje občas zaklepou na dveře v každé domácnosti. Bohužel na ně nebýváme připraveni, ať už přicházejí z jakéhokoliv důvodu. Co je vhodným řešením? Bankovní půjčka dnes určitě není hegemonem trhu, má často velmi přísně nastavené parametry a při jejím sjednávání se navíc poměrně dlouho čeká. V nebankovní sféře je tomu ale jinak, všechny podstatné náležitosti je možné vyřešit z pohodlí domova. Telefon, počítač nebo tablet, to vše bez nutnosti osobního jednání na pobočkách. Tedy jinak řečeno, diskrétně a rychle, bez ohledu na to, kolik právě ukazují hodiny. Kontaktní formuláře čekají na vyplnění 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Transparentní proces trvá jen několik minut

Nemusíte na nic čekat a ozvat se můžete vlastně úplně kdykoliv, to je velké plus, že? Online půjčka se prezentuje přehledností a je také maximálně bezpečná. Výhodou je i fakt, že nad ní strávíte opravdu jen minimum času. Nezáleží na tom, zda jste pokročilým uživatelem internetu nebo spíše stále patříte mezi začátečníky v online sféře. Půjde jen o minuty, během nichž vyplníte krátký formulář. Co by v něm nemělo chybět? Rozhodně nejde o hypoteční úvěr, nebude proto nutné, abyste odhalili své soukromí. Zákon vyžaduje jen minimum náležitostí, mezi něž patří kromě plné identifikace žadatele také doklad o příjmu. Žadatel, který by takto nepotvrdil svou bonitu, pak nemůže na žádnou podobnou půjčku pomýšlet, pravidla jsou tedy vlastně jednoduchá.

Na účelu půjčky rozhodně nezáleží

A důvody, kvůli kterým se chystáte sjednat si podobný úvěr? Není se čeho obávat, protože dnes už není třeba, aby se online půjčka nějak složitě vyptávala. Krátkodobé nebankovní úvěry jsou neúčelové, můžete s nimi tedy uhradit naprosto cokoliv od složenek až po dovolenou, elektroniku nebo další zboží. A co je nutné uvést v žádosti? Samozřejmě, jsou tu jisté náležitosti, bez kterých byste půjčku nedostali a je jasné, že žádost musíte vyplnit zcela bezchybně.

  • Doklad o příjmu. Nezáleží na tom, jestli jste OSVČ nebo zaměstnanec. Důležitá je jen bonita.
  • Číslo vašeho bankovního spojení. Váš účet bude poté v krátkém procesu ještě ověřován. 
  • Osobní informace od jména až po adresu a číslo OP. Je totiž nutná plná identifikace žadatelů.
  • Jsou připraveny velmi zajímavé nabídky

Slyšeli jste o ní už někdy? Samozřejmě, první půjčka zdarma je hybným motorem tuzemského trhu, láká ty, kteří si dosud podobný produkt nesjednali. Pravidla jsou nastavena velmi jednoduše. Je určena pro nováčky, pro něž nebude problém splatit dlužnou částku do domluveného termínu. Potom se úroky škrtají a klient hradí zpět pouze jistinu půjčky. Samozřejmě je možné podobný proces uskutečnit jen jednou, při další žádosti už bude mít zájemce o úvěr standardní podmínky. Jednoduše a transparentně, to jsou hesla pojící se právě s tímto termínem. První půjčka zdarma je určena všem, bez ohledu na generaci nebo místo trvalého bydliště. Věk, pracovní zařazení, ale také rodinné zázemí, nic není pro schválení úvěru rozhodující.

Půjčujte si jen to, co zvládnete splatit

Na závěr pak dovolte malou radu, která bude ve finále velmi důležitá. Pokud si sjednáváte půjčku, musíte dobře odhadnout své možnosti. Jde totiž o peníze, takže jde o téma, co nelze v žádném případě podcenit! Půjčte si jen tolik, kolik opravdu můžete – splátkový kalendář bude nutné naplnit beze zbytku a případné odklady se prodraží. Přemýšlejte, počítejte, pište si poznámky a poraďte se v rámci širšího rodinného kruhu, rozhodně tím neuděláte chybu! Je zapotřebí, abyste měli o všem stoprocentně jasno, v opačném případě bude lepší, když najdete jiné řešení vzniklé situace, než je právě úvěr.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Autorka My všichni školou povinní Markéta Zinnerová v slzách. Zemřel jí milovaný manžel

Styl

Emoční inteligence přináší do života pohodu a sebevědomí. Jak ji získat a proč je tolik důležitá

Tech

Nadzvukový letoun X-59 čeká rok plný testů. Má být budoucností letecké dopravy

Zavřít reklamu