Na co si dát pozor při výběru tenisek?

 Styl 
19. srpna 2021 16:38 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Tenisky jsou proslulé, tím že poskytují svým uživatelům obrovské pohodlí archiv klienta
Správně vybraná obuv zaručí pohodlí a ochranu před nebezpečným zraněním. Proto je dobré před tím než si koupíte model, který se vám líbí si zkontrolovat jestli opravdu splňuje ty nejdůležitější kritéria.

Přečtěte si našeho průvodce a dozvíte se na co si dát pozor při výběru ideálních tenisek!

Boty se musí přizpůsobit chodidlu

Jakkoliv se to může zdát zřejmé, mnoho lidí při výběru tenisek dělá zásadní chyby. Nestačí si jen koupit model v mém obvyklém rozměru. Ten se totiž bude obvykle lišit v závislosti na výrobci, takže je mnohem lepším řešením řídit se délkou vložky. Postavte se k rovné stěně a změřte si chodidlo od paty po špičku nejdelšího prstu. Výsledek by vám měl výrazně pomoci vybrat si správný rozměr bot. Věnovat by jste měli pozornost také tomu, zda máte supinační nebo pronační došlap - to je důležité zejména při nákupu běžecké obuvi.

Důležité vlastnosti

Tenisky jsou proslulé, tím že poskytují svým uživatelům obrovské pohodlí. Pohodlnější typ boty asi jen tak nenajdeme. To však neznamená, že každý model splní v tomto ohledu všechna vaše očekávání. Před nákupem se totiž musíte rozhodnout, zda je pro vás důležitější pořádné odpružení, nebo dáváte raději přednost lehkému a prodyšnému svršku. Máte raději tenisky s agresivní podrážkou, která si poradí s každým kluzkým povrchem, nebo snad model, který lépe drží nohu a chrání před nebezpečným zraněním? Najít boty, které spojují všechny tyto vlastnosti, je skoro utopie, zamyslete se proto, co od nich očekáváte. Stojí za to si tedy určit, za jakým účelem budete dané boty používat.

V souladu se současnými trendy

Tenisky už dávno přestaly být jen pohodlnou sportovní obuví. Dnes už jsou jakým si druhem módního doplňku, který nám pomáhá sdílet naše hodnoty a také si vytvořit vlastní, jedinečný styl. Nejen proto při výběru vlastní obuvi je důležité, abyste věděli, co je aktuálně módní, a poté se mohli rozhodnout, zdali to má pro vás nějaký smysl. Některé styly vyžadují, abyste šli proti proudu! Ať tak či onak, design vašich tenisek je velmi důležitý, a proto by měl být brán v úvahu při rozhodování. Obuv by se, ale především měla líbit především vám.

Už víte na co si dát pozor při výběru tenisek? Zkuste si tedy pro sebe najít na sneakerstudio.cz ideální model značky!

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...