Skvělý tip na tvořivou hračku pro děti. Čím rozzáříte jejich očka?

 Styl 
29. června 2021 10:00 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Ideální zábava pro holky i kluky, která ale nenechá chladnými ani dospělé Pixabay
Snad většinu dětí fascinuje stavební technika – bagry, míchačky a válce tak mají svá místa v nejednom dětském pokoji. Co ale samotný proces práce? Dejte dětem vyzkoušet, jak se takový dům cihlu po cihle postaví. Ideální zábava pro holky i kluky, která ale nenechá chladnými ani dospělé!

Cihlička k cihličce a pak klidně znovu

Malé, přesto ale opravdu klasicky pálené cihličky pro děti, jsou oblíbeným dárkem pro ty, kdo rádi procvičí jemnou motoriku i představivost. Holky i kluky bezesporu zaujme možnost slepit jednotlivé cihly maltou tak, aby výsledek vypadal jako zmenšenina opravdového domu. Součástí sady jsou okna, dveře i zednické náčiní – na děti tak čeká úkol vystavit cihlu po cihle co nejpřesnější miniaturu. A pokud se to hned nepodaří, nevadí – poté, co výtvor namočíte na několik hodin do vody, se cihly odmočí. Vy tak můžete začít znovu a znovu od začátku. Výtvor, se kterým budete spokojeni, může zdobit třeba dětský pokoj.

Zábava pro celou rodinu

Stavění a bourání cihlových domků, garáží nebo hradů bude i skvělým způsobem, jak efektivně trávit společný čas s dětmi. Při této tvořivé aktivitě se určitě nikdo nudit nebude. Postavte si společně třeba zmenšeninu vašeho rodinného bydlení a díky vlastní fantazii vytvořte i dekorace na zahradu. Neotřelá hra je navíc skvělou cestou, jak dětem ukázat, co taková stavba obnáší, a jak se cihla k cihle vlastně staví. Díky reálně vypadajícímu nářadí se navíc dětí můžou vzdělat v dalším oboru, a snadno tak pojmenují jednotlivé zednické potřeby.

Když dojde materiál...

Kromě kompletních sad s množstvím cihel, maltou, náčiním a plánkem můžete dokupovat i samotné balení cihel nebo naopak jen samotnou maltu. Chybějící materiál tak není žádný problém. Stavby, které možná budete spolu s dětmi vytvářet, tedy mohou vyrůst do obřích rozměrů. Fantazii se totiž meze nekladou a šikovné ruce si s mnohým poradí. Věřte, že tahle neokoukaná a stylová hra zaujme snad každého malého stavitele a upoutá jeho pozornost na více než jen pár minut.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hailey Bieber promluvila o svém manželství. Modelka popírá, že ukradla Justina Biebera zpěvačce Seleně...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...