5 zásadních chyb, kterých se dopouštějí nevěsty při plánování svatby

 Styl 
03. dubna 2022 12:15 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
5 zásadních chyb, kterých se dopouštějí nevěsty při plánování svatby unsplash.com
Na internetu se to jen hemží tipy a triky, jak naplánovat perfektní svatbu. Víte ale, čeho se během svatebních příprav vyvarovat? Dali jsme pro vás dohromady top 5 chyb, kterých se dopouštějí nevěsty při plánování svého velkého dne.

1.    Vybírají nevhodného fotografa

Mít vzpomínky zvěčněné na nádherných fotografiích chce každý. Pokud ale vybíráte svatebního fotografa jen podle hodnocení nebo doporučení známých, děláte chybu. Každý umělec se ve své tvorbě drží určitého stylu, který nemusí vyhovovat každému. Než řeknete fotografovi své definitivní ano, projděte si jeho dosavadní práci a ujistěte se, že jste naladěni na stejnou vlnu.

2.    Nechají si do příprav moc mluvit

Maminka, babička nebo teta – alespoň jedna z nich bude mít k vaší svatbě co říct. Jejich rady vyslechněte, zvažte, ale pokud se rozcházejí s vašimi představami, zahoďte je do koše. Ony už svůj velký den prožily. Teď je řada na vás.

3.    Nezapojují ženicha

Svatební přípravy jsou obecně spíše dámskou záležitostí a mnoho mužů je za to skutečně vděčných. Jestliže ale váš ženich patří k těm, kterým na vlastní svatbě záleží, nezapomínejte brát v potaz i jeho názory. Zapojte svou drahou polovičku do plánování a možná budete překvapeni, jak ve dvou zvládnete všechno zařizování levou zadní.

4.    Snaží se všechno zvládat samy

Pokud ale váš nastávající svatebním přípravám neholduje, stejně se všechno nesnažte obstarat sama. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, starostí kolem svatby budete mít nad hlavu. Vezměte si k sobě šikovného pomocníka (člena rodiny nebo nejlepší kamarádku), který se stane vaší pravou rukou. Až nastane onen velký den, nebudete kráčet uličkou jako ztrhaná nevěsta, ale jako odpočinutá a štěstím zářící princezna.

5.    Zapomínají na personál

Svatby se neúčastníte jen vy a hosté, ale i spousta lidí, kteří mají na starosti obsluhu, focení nebo zábavu. Nezapomeňte proto na svatební hostinu objednat porci navíc pro svatebního fotografa či muzikanty a obsluze připravte tučné dýško.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu