Sexuální touhy a fantazie českých mužů: Co je přitahuje?

 Styl 
28. března 2022 10:44 / Komerční sdělení
📷
2 fotografie v galerii
Sexuální touhy a fantazie českých mužů: Co je přitahuje? unsplash.com
Mužská fantazie je opravdu místem, kde může vzniknout až překvapivé množství různých myšlenek. Svoji opravdu výraznou roli ve fantazii ale mají zároveň sexuální touhy. Čeští muži v tom nejsou oproti zbytku světa nijak odlišní, a dokonce také ve svých sexuálních fantaziích a touhách se často podobají zbytku světa. Jaké, že to jsou především?

Cosplay fenomén mladých generací

Celkově se jedná o fenomén, který mladé generace opravdu hodně prostupuje. Pro mnohé muže, kteří milují tento styl, se tak pochopitelně stávají i předmětem touhy. Cosplay vlastně znamená, že muži a ženy zkoušejí pomocí převleků, make-up a podobných prostředků, dosáhnout maximální podoby s předlohou. Tou většinou bývají různé herní nebo fantasy postavy. Často také manga postavičky. 

Trojka v posteli? Sakra to by bral každý!

Neexistuje snad chlap, který by řekl, že tohle nezní jako jeden z největších životních zážitků. Samozřejmě muži velice často touží o této aktivitě uzavřeni mezi dvojicí krásných sester. Na rozdíl od mnohých tužeb je to ale o dost realističtější, protože lze mimo partnerky přizvat i moderní sex dolls, které jsou až překvapivě realistické.

Kontrola a rozvážnost, a kvalitní role-play

Opravdu nejsou ženy těmi jedinými, které vzpomínají na svůdné okamžiky rozvážného milování ve stylu rolí, jaké můžeme potkávat hlavně ve filmech. I muži to opravdu milují, a takovou drobnou role-play si rozhodně jednou začas chtějí i vyzkoušet. 

Role-play rozhodně může obsahovat scénky, které vedou k nejlepšímu konci. Zároveň to ale může znamenat i prvek dominance a podmanění. Většina mužů pochopitelně chce být při sexu tím dominantním článkem. Jiní ale milují, když dokáže být dominantní také žena. 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu