Tipy na sportovní aktivity, které můžete dělat v páru

 Styl 
27. března 2022 14:38 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Tipy na sportovní aktivity, které můžete dělat v páru unsplash.com
Máte před sebou volné odpoledne a rádi byste ho strávili s partnerem, respektive partnerkou na čerstvém vzduchu? Zvažte sport, kterým navíc potěšíte i svou fyzickou kondici. Před výběrem ideální aktivity zjistěte, jak jste na tom s časem, a na základě časových možností vyberte jednu z nabízených aktivit.

Skateboarding pro milovníky adrenalinu

Pojí vás s vaší partnerkou nebo partnerem to, že milujete adrenalin a jak se line od konečků prstů na nohou až po konečky vlasů? Skateboarding bude ideální venkovní aktivita, se kterou ukrátíte společné chvíle. Stačí si pořídit správné vybavení ze skateshopu Ambassadors.eu a najít prázdnou cyklostezku. Tohle totiž bude jízda!

Zejména ti, kteří na skateboardu ještě nikdy nestáli, by měli zvážit chrániče. Stejně jako přilba v případě jízdy na kole mají chrániče i v tomto případě poskytovat dostatečnou ochranu a minimalizovat možné dopady úrazů.

Badminton je hitem

V posledních letech se však stále více dostává do popředí badminton, který tak můžeme právem nazvat za hit ve světě sportu. Stále více sportovních hal pronajímá pouze čtvrtinu plochy párům, kteří chtějí strávit volný čas právě tím, že si společně vymění pár setů.

Tento sport je skvělým vyplněním harmonogramu v hubnoucím plánu, protože je opravdu skvělým kardiem. Zejména když proti sobě stojí dvě tvrdohlavé, soutěživé a cílevědomé povahy, neuhraje se ten bod zadarmo.

Běh jako celoroční závislost

Nemáte ve svém okolí žádnou sportovní halu a na skateboarding si příliš netroufáte? Nemusíte věšet hlavu, sportovních aktivit vhodných pro pár je víc než dost. V páru je možné dělat prakticky cokoliv, ovšem nejvíce si cestu našlo obyčejné běhání. Běh jako takový je zdraví prospěšný a po ekonomické stránce výhodný, protože prakticky nic nestojí. Na své si v tomto případě také přijdou i soutěživí jedinci, kteří si díky neustálému předbíhání se střihnout jistě svůj osobní rekord.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu