Čerstvá káva každý měsíc bez starostí

 Styl 
01. března 2022 12:03 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
Čerstvá káva každý měsíc bez starostí  Lazenskakava.cz
Každý pravý milovník kávy zná tu bezmoc, když na dně kávové dózy vidí poslední zrnka kávy, které jako naschvál nevyjdou ani na jeden šálek filtru. Věřte nám, nepřejeme to nikomu z vás. Máme však pro vás tip, jak se tomuto neštěstí vyhnout. Kávové předplatné v podobě čerstvé výběrové kávy každý měsíc až k vašim dveřím. O co přesně jde?

Předplatné s výběrovou kávou

Pražírna Lázeňská káva z městečka Luhačovice praží každý týden čerstvou výběrovou kávu. V jejím repertoáru najdete až 14 druhů různých káv, na své si tak rozhodně přijde každý.

Kávové předplatné si už zamiloval nejeden kávový fajnšmekr. Kávové předplatné funguje podobně, jako když si předplatíte časopis. Ale u kávového předplatného si zvolíte nejen délku trvání, ale i velikost balení a svou chuťovou preferenci. Podle toho vám v Lázeňské kávě připraví balíček na míru vašim chutím. A to se vyplatí.

V kávovém předplatném najdete 100 % výběrovou kávu. O co jde? Pokud někde uvidíte pojem výběrová káva, zaručuje to určitou kvalitu. Výběrová káva musí mít ve světovém hodnocení kávy minimálně 80 bodů z celkových 100. Prochází přísnou kontrolou už od počátku jejího pěstování. Její původ, oblast, typ zpracování, to vše je transparentní.

Ke každému zrnku výběrové kávy se chová s úctou a pečlivostí. Díky tomu mohou vaše chuťové buňky zažít extázi různých chutí. Ať už budete pít espresso nebo třeba filtrovanou kávu.

Možnosti kávového předplatného 

V Lázeňské kávě ví, že platí pravidlo 100 lidí, 100 chutí. Proto máte možnost si při výběru navolit v kávovém předplatném vše tak, jak si přejete.

Velikost balení

Pijete u vás doma kávu jen vy? Nebo je vás více? Podle množství kávy, co vypijete za měsíc, si zvolíte velikost balení. Na výběr je od 250 gramů až po 2 kg kávové radosti.

Chuťové preference 

Pijete raději espresso nebo si dopřáváte pořádný hrnek filtrované kávy? Proč se na to ptáme? Podle nejčastější přípravy si totiž navolíte vhodnou chuťovou preferenci. Káva na filtr se praží kratší dobu, jelikož během přípravy nedochází k takovému tlaku jako při přípravě espressa a také se káva ve vodě louhuje déle. To vše odráží výslednou chuť kávy ve vašem šálku.

Během kávového předplatného budete dostávat různé druhy káv. Jednou z Afriky, podruhé z jižní Ameriky. Propadněte kouzlu kávy a objevte nové chutě, které vás dostanou.

Káva na espresso

Je vhodná pro ty z vás, kteří nedají bez espressa ani ránu. Hodí se také pro všechny ostatní nápoje na bází espressa jako je americano, cappuccino nebo třeba lungo. Káva na espresso se hodí jak do domácího pákového kávovaru, tak do automatického. Je speciálně pražena na espresso, abyste si z ní mohli naplno užít všechny její oříškové a čokoládové chutě. 

Káva na filtr

Pro všechny kávové nadšence, kteří se zamilovali do alternativní přípravy kávy. French press, aeropress, dripper V60 nebo třeba chemex má čestné místo u vás na poličce v kuchyni? Pak jediná volba je káva na filtr. Propadněte ovocným tónům, jemným a květinovým chutím ve vašem šálku.

Délka předplatného

Jak dlouho si budete dělat radost? 4 měsíce, půl roku nebo rovnou celý rok? Je jen na vás, jakou délku kávového předplatného si zvolíte. Jisté máte jedno, každý měsíc čerstvá káva bez starostí až k vašim dveřím.

Výhody kávového předplatného

Kávové předplatné má samé výhody. Nemusíte se o nic starat a my vám kávu pošleme až k vašim dveřím s poštovným zdarma. Užívejte si čerstvou výběrovou kávu každý měsíc.

1)    Každý měsíc čerstvá káva

2)    Objevíte nové chutě

3)    Doprava zdarma

4)    Nemusíte na nic myslet

5)    Kvalitní výběrová káva za dobrou cenu

6)    Skvělý tip na dárek

7)    Vhodný do kanceláří

8)    Speciální obal, který kávu udrží déle čerstvou

9)    Možnost namletí kávy

 
Tip na dárek


Máte ve svém okolí milovníka kávy? Udělejte mu radost kávovým předplatným. Každý měsíc tak může skákat radostí z nové čerstvé kávy. Rozšíří si své obzory a možná vás i za odměnu pozve na šálek výborné kávy.

Kávové předplatné pošleme přímo až domů k vaší blízké osobě. Nemusíte nic balit ani na nic myslet. A zároveň budete dělat radost ještě dlouhou dobu od slavnostního okamžiku obdarovaného.

Ke kávovému předplatnému můžete také dokoupit rovnou například set pro filtrování kávy, který udělá radost nejednomu kávovému nadšenci. Vybírejte na eshopu Lázeňské kávy, která nabízí vše od mlýnků na kávu, přes kávovary až po alternativní přípravu.

Kávové předplatné do kanceláře


A poslední tip na závěr. Kávové předplatné je super do kanceláří, kde holdují skvělé kávě, a navíc bez ní neudělají ani krok. Kávové předplatné můžete do posledního puntíku promyslet a udělat tak radost každému kolegovi, který vám třeba na oplátku udělá skvělou kávu.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu