Converse X Joshua Vides

 Styl 
16. března 2022 15:27 / Komerční sdělení
📷
4 fotografie v galerii
CONVERSE X JOSHUA VIDES Converse
Konceptuální umělec Joshua Vides se vrací ke spolupráci s Converse, tento-krát s řemeslně propracovanou kolekcí představující jedinečně provedené mo-dely a cool oblečení. Ukáže vám, jak s perfektně zvládnutými technikami po-zvednou každodenní obuv na designový zážitek. Stačí se nebát posouvat hrani-ce zajetých představ.

Joshue Vides se narodil v Los Angeles, kde také odstartoval svou uměleckou kariéru. Celá jeho tvorba je spojena s touhou udržet si jasně čitelný rukopis a současně neustále vytvářet nové věci. Že se mu to daří, je jasné už několik let, a spolupráce s Converse jsou toho důkazem. Snadno rozpoznatelné černobílé linie můžete obdivovat i v nové kolaboraci, která odhaluje nové originální pojetí třech modelů - Chuck 70, Pro Leather a Weapon CX. Pokud milujete barevný minimalismus, který je ale současně bohatý na detaily, tato limitované kolekce je přesně pro vás.

V řadě už druhá spolupráce s Joshua Videsem dala vzniknout kolekci, která je nositelnou ódou na umělecké řemeslo, jehož cílem je být nejen krásné, ale také inspirativní. Modely zaujmou na první pohled, jejich největší síla ale spočívá v mnohých detailech, které objevujete i na poněkolikáté.

U modelu Chuck 70 se použil puntíkovaný 3D tisk na plátno, které se odhalí po odepnutí zipu a vršku z Tyvek® materiálu. S tímto modelem si můžete dosyta vyhrát a upravovat tak, jak se vám právě hodí. Weapon CX zase překvapí průhlednými částmi na bočních stranách s typickou hvězdou a na špičce boty. Hned po nazutí taky oceníte inovativní CX odlehčení. Tkaničky jsou ze 100% recyklovaného polyesteru a vnitřek se chlubí pohodlnou vložkou. Posledním modelem z limitované řady bot je Pro Leather z odolné TecTuff kůže, který je také v černobílém provedení s potiskem na tkaničkách a na vnitřní straně jazyka.

Součástí kolekce jsou i funkční kalhoty, bunda, tričko a sportovní taška. Opět v barvách černé a bílé s mnoha detaily a s velkým důrazem na kvalitní materiály.

 

 

V prodeji bude limitované kolekce od 10. března u vybraných prodejců.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu