Ženy milují kolagen. Patříte k nim i vy?

 Styl 
02. srpna 2021 07:31 / Komerční sdělení
Loading...
📷
1 fotografie v galerii
Inca Collagen je kolagenový hydrolyzát z mořských ryb Inca Collagen
Pokud ano a pravidelně si ho doplňujete, tak už víte, jaké účinky může mít kvalitní kolagenový doplněk na pleť, vlasy, pohybovou soustavu a celkově na tělo. Pokud ne, tak doporučujeme přečíst si následující článek o tom, co je kolagen, proč je vhodné si ho doplňovat a jaké může mít pro ženy benefity.

Kolagen je jednou z nejhojněji zastoupených a zároveň vývojově nejstarších bílkovin v těle savců. Má podstatný význam kvůli funkci pohybového aparátu, ale například tvoří i 80% kůže. Jde o bílkovinu, která zajišťuje pružnost a elasticitu kůže, ale i tkání, chrupavky, šlach. Tělo si ho tvoří samo, ale jeho produkce pozvolna klesá. Postupně může začít chybět. A to se mimo jiné může projevit v podobě bolestí pohybové soustavy, jakož i předčasného stárnutí pokožky, problémů s vlasy a nehty.

Naštěstí dnes již existuje efektivní způsob, jak si doplnit kolagen. Výživové doplňky obsahují kolagenové peptidy získávané ze živočichů. Aby však takový výživový doplněk dobře účinkoval v lidském těle, je důležitý způsob zpracování a zdroj kolagenu.

Jedničkou na českém a slovenském trhu je v tomto směru český výživový doplnek Inca Collagen, jehož výrobce se drží přísných kritérií kvality. Za 6 let existence si získal kolem 150 tisíc spokojených zákazníků a v tomto trendu pokračuje. Je to ideální kolagen na vlasy, pleť a nehty, tedy vše, co ženy nejčastěji trápí. “Moje pleť je vyživenější a pevnější, zlepšila se mi kvalita nehtů, rostou mi rychleji vlasy a mám je lesklejší a příjemnější na dotek, zpevnila se mi pokožka celého těla. Než něco doporučím své rodině, přátelům a klientkám, potřebuji být na 100 % přesvědčena o kvalitě a výsledcích. Inca Collagen mě nadchl, jsem s ním maximálně spokojená,” hodnotí zákazníčka Ivana Cachová.

Inca Collagen je kolagenový hydrolyzát z mořských ryb, vzniká štěpením rybího kolagenu. Ten je výborným zdrojem z několika důvodů, jedním z nich je čistota jeho molekul. “U těch vývojově nejstarších a nejjednodušších organismů (ryby) nacházíme ještě kolagen samotný a je snadné jej izolovat čistý,” zdůvodňuje biochemička Dagmar Petrová. Při štěpení mořského kolagenu pak výrobce využívá specifický enzym na hydrolýzu za studena, tak vzniknou kolagenové peptidy přesné identické struktury. Díky této struktuře má Inca Collagen vysokou účinnost, protože si z výsledních peptidů lidské tělo jednoduše vytvoří nový kolagen. 

A kvalita spočívá i v jiném: Inca Collagen je čistý, pouze kolagenové peptidy z ryb, žádné aromata ani příchutě. Jakékoliv aditiva totiž mohou stěžovat absorpci peptidů, takže výrobce odmítá přidávat cokoli navíc. Inca Collagen je tedy čistý, jemný prášek v prémiové kvalitě, bez chuti a zápachu, balený jednotlivě do zlatých sáčků denními dávkami. Takže ho navíc můžete užívat velmi jednoduše a neztrácet čas měřením přesného množství.

Kromě pozitivního vlivu na pleť, vlasy a nehty jsou zde i účinky na pohybovou soustavu, z čeho se těší zejména aktivní cvičící ženy. Prospívá i maminkám po porodu, pomáhá zacelit rány, regenerovat bolestivé bradavky, zlepšit stav pleti při hormonálních výkyvech a mnoho jiného.

Můžete si přečíst mnohé další recenze kolagenu pro ženy na stránce Inca Collagen. Teď platí na kolagen sleva, díky které si můžete pořídit kúru na několik měsíců předem za výhodné ceny. Dámy, myslíme si, že Inca Collagen se rozhodně vyplatí vyzkoušet, co říkáte?

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sylvester Stallone získal zpět svou manželku Jennifer. Pár se usmířil měsíc po její žádosti o rozvod

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...