Zimní sezóna na Dolní Moravě už čeká jen na vás

 Cestování 
08. prosince 2021 16:52 / Komerční sdělení
📷
4 fotografie v galerii
Zimní sezóna na Dolní Moravě už čeká jen na vás Skiareál Dolní Morava
Svahy na Dolní Moravě zasypal sníh. První lyžaři už brázdí sjezdovky. Hosté hotelu a horských chat snídají s výhledem do mrazivé krajiny. Zimní sezóna definitivně dorazila na Dolní Moravu a zve k zábavě mezi závějemi.

Projeďte si 10 kilometrů dlouhých upravovaných sjezdovek! Díky nejmodernějším zasněžovacím zařízením není o sníh na tratích nikdy nouze. Projede se opravdu každý – zkušený lyžař, který si rád užívá dlouhou jízdu, nadšený fanoušek adrenalinu i začátečník, který se může osahat základy v lyžařské škole. Děti mají k dispozici speciální lyžařskou školičku nebo Mamutíkův klubík, který funguje jako zábavná lyžařská přípravka pro nejmenší. Specialitou letošní zimy je večerní lyžování, při němž si užijete jízdu pod hvězdným nebem, a to na sjezdovce Kamila, která se nachází přímo naproti Wellness hotelu Vista.

Až si budete chtít od lyžování na chvíli odpočinout, vydejte se na Stezku v oblacích, která se v zimě halí do mrazivých krajek a odhaluje dechberoucí horské výhledy. Sjeďte do údolí na Mamutí horské dráze, která i v zimě nabízí 3 kilometry dlouhou adrenalinovou jízdu. Vyšlápněte si na sněžnicích nebo na běžkách či skialpech. A nelamte si hlavu s vybavením – o něj se postarají skvěle vybavené půjčovny.

A co po ledových aktivitách? Prohřejte se v sauně, páře nebo třeba na masáži lávovými kameny ve čtyřhvězdičkovém Wellness hotelu Vista, který leží přímo u sjezdovky. Horský resort Dolní Morava, v jehož srdci hotel Vista leží, získal známku Safe travels Světové rady pro cestování a cestovní ruch za vysokou úroveň zdravotních a bezpečnostních protokolů. Svou dovolenou si tak můžete užít v klidu a bez obav.   

Informace o sjezdovkách, ubytování či podrobnosti o programu najdete na www.dolnimorava.cz.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

O sestrojení jaderné bomby usilovalo již hitlerovské Německo. Tragické zkušenosti s využitím atomové...

Zavřít reklamu