Potřebujete peníze? Nebojte se půjčky, ale dejte si záležet na výběru

 Business a Finance 
27. března 2019 11:25 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Spotřebitelských úvěrů je na trhu celá řada a každý je vhodná pro jiný účel pixabay.com
Nečekaně se vám rozbila pračka nebo máte jiné nečekané výdaje a do výplaty je ještě stále daleko? V současné době není takový problém získat finanční pomoc. A není se ani čeho obávat – pokud víte, jak na to.

Rychlá půjčka nemusí být problém. Než začnete cokoli shánět, utřiďte si ale své požadavky:

  • Na co potřebujete půjčit?
  • Kolik potřebujete půjčit?
  • Jak vysoké mohou být vaše splátky?
  • Jak dlouho chcete splácet?
  • Jaká je vaše platební morálka?
  • Kolik jste ochotna zaplatit nad rámec ceny produktu?

Jakmile budete mít ve všem jasno, usnadní vám to výběr jak typu půjčky, tak jejího poskytovatele. Spotřebitelských úvěrů je na trhu celá řada a každá je vhodná pro jiný účel. Některé navíc, například kontokorent nebo kreditní karta, mohou svádět k půjčování peněz pravidelně, i když to není zcela nutné, a znemožnit tak našetření vlastních úspor nebo vést k riziku spadnutí do dluhové pasti.

Na co si dát pozor

Při vybírání poskytovatele se nezaměřujte pouze na výši úroku. Zajímat by vás měla především serióznost společnosti a to, jak přistupuje ke klientům. To vám napoví příspěvky v internetových referencích a v nejrůznějších fórech. Zákaznická hodnocení ale berte také s rezervou, někdy se lidé mohou firmě bezdůvodně mstít, jindy mohou sami zaměstnanci vychvalovat pod cizím jménem společnost do nebes.

Na podpis smlouvy (pokud není možnost sjednání online) přijďte připravená. Jen tak si budete stát za svým a nenecháte se zviklat k rozhodnutím, která nechcete udělat. Pokud by zaměstnanec společnosti příliš naléhal nebo vám neodpovídal na otázky, nejedná se o seriózní společnost a bude lepší, pokud si vyberete jiného poskytovatele.

Rychlou půjčku až do 19 000 korun seženete například u Creditstar. Jedná se o menší společnosti, která má ovšem mezinárodní zázemí a především – snaží se u zákazníků vybudovat důvěru. Nevyhýbá se odpovědím, půjčí vám opakovaně a v případě, že nezvládnete splatit včas, vám vyjde vstříc prodloužením půjčky.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tereza Maxová ukázala fešného syna Tobiase. Slavná modelka mu pomáhá do světa modelingu

Styl

Cotardův syndrom: Existují lidé, kteří věří, že jim v těle neproudí krev nebo chybí orgány a cítí...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte