Spolehlivá ochrana pro váš mobil myslí na budoucnost

 Hobby 
16. března 2020 17:45 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Ošklivé pády patří k nejčastějším příčinám poškození našich mobilů GaudiLab / Shutterstock.com
Naše osobní elektronika v nás probouzí emoce, a často jí věnujeme dokonce více pozornosti než skutečným kamarádkám. Není divu, vždyť telefon neustále čeká na to, aby vám pomohl nebo vás pobavil. Pomůže najít nejbližší kavárnu nebo oblíbený butik, zabaví dítě v čekárně, objedná vás k lékaři a poslouží i jako osobní banka. Během sportu vám dovolí poslouchat oblíbenou muziku a praktické aplikace přinesou aktuální informace třeba o počasí nebo o počtu kalorií spálených ve fitku.

Mobil je zkrátka naše pravá ruka, a pokud se s ním něco stane, jen velmi neradi se s ním loučíme a hledáme nová řešení. Je to přece kus naší minulosti se spoustou vzpomínek.

Nehoda není náhoda, nechoďte jí naproti

Ošklivé pády patří k nejčastějším příčinám poškození našich mobilů. Rozbitý displej často celé zařízení odepíše, protože jeho výměna je neúměrně drahá – obyčejné sklo na Apple stojí okolo 1 500 Kč a výměna celého displeje se často téměř vyrovná ceně nového přístroje.
 
Bezpečně a kvalitně ho přitom můžete ochránit už za několik stokorun s ochrannými fóliemi (lze si vybírat ze dvou typů: standard nebo Tempered Glass alias tvrzené sklo), určených pro všechna zařízení s dotykovým displejem. Ty nejlepší nabízejí doživotní záruku a patří k absolutní špičce ve své kategorii.

Tři typy ochrany pro váš mobil

Jemná elektronika uvnitř mobilu si ale také žádá patřičnou ochranu a díky pestré nabídce v obchodu Smarty.cz si můžete vybrat přesně takovou, která vám bude nejlépe vyhovovat.

  • Technologicky inovovaný polykarbonátový kryt ochrání telefon před běžným pádem. Používá materiály určené pro kosmický výzkum, snadno se vejde do kapsy, a navíc vypadá vážně cool.
  • Varianta Book Case přidává k této ochraně ještě pružné gumové lůžko poskytující bezpečnou ochranu před vším, co vám život může přinést.
  • A nejvyšší třída elegantních krytů pak telefon nejen ochrání, ale zároveň nabízí praktický prostor pro uložení nejrůznějších přístupových nebo platebních karet, takže vás zbaví nutnosti nošení peněženky.

Všechny tyto kryty můžete najít na stránkách Smarty.cz a to v mnoha různých provedeních. Váš mobil díky tomu dostane spolu s ochranou také jedinečný šmrnc a cool faktor, což vaše okolí jistě nepřehlédne. Vsaďte na bezpečí a kupte si odolný kryt teď, ať nemusíte po nějakém ošklivém pádu kupovat rovnou celý nový mobil. Investujte do své bezproblémové budoucnosti.

Oficiální distribuce se všemi zárukami

Dnes je v módě objednávat si podobné zboží ze zahraničí. Ovšem pokud si odmyslíme standardně dlouhé dodací lhůty (novou ochranu pro mobil obvykle potřebujete hned), je ve hře i otázka záruky. Smarty.cz však nabízí kromě standardní záruční lhůty i prodlouženou záruku, prodlouženou dobu pro vrácení zboží bez udání důvodu a další benefity. A školení pracovníci vám samozřejmě pomohou i s výběrem toho nejlepšího zboží. Stačí je oslovit telefonicky nebo e-mailem.

Slevové kódy Smarty a spousta dalších výhod

Ale bylo by chybou zúžit rozmanitý sortiment Smarty.cz jen na ochranu mobilních telefonů. Jejich zboží se nese ve znamení chytrých technologií, takže tu najdete opravdu vše – od chytrých hodinek až po interaktivní dětské hračky.
 
A slevové kódy Smarty na stránkách https://buykers.com/cz/slevove-kody/smarty vám každý nákup navíc i příjemně zlevní. Mnohdy jde o desítky procent na vybraný sortiment, ale ve hře je často i doprava zdarma anebo praktický dárek k nákupu.
 
Za tento kód nic neplatíte a nemusíte splnit ani žádné další závazky (např. povinnou registraci apod.). Nicméně odebírání e-mailových newsletterů se může opravdu hodit, vždyť díky tomu dostanete upozornění na ty nejlepší slevy přesně na míru. Už nikdy vám tak žádná neunikne.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hailey Bieber promluvila o svém manželství. Modelka popírá, že ukradla Justina Biebera zpěvačce Seleně...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...