Skvělý tip na tvořivou hračku pro děti. Čím rozzáříte jejich očka?

 Styl 
29. června 2021 10:00 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Ideální zábava pro holky i kluky, která ale nenechá chladnými ani dospělé Pixabay
Snad většinu dětí fascinuje stavební technika – bagry, míchačky a válce tak mají svá místa v nejednom dětském pokoji. Co ale samotný proces práce? Dejte dětem vyzkoušet, jak se takový dům cihlu po cihle postaví. Ideální zábava pro holky i kluky, která ale nenechá chladnými ani dospělé!

Cihlička k cihličce a pak klidně znovu

Malé, přesto ale opravdu klasicky pálené cihličky pro děti, jsou oblíbeným dárkem pro ty, kdo rádi procvičí jemnou motoriku i představivost. Holky i kluky bezesporu zaujme možnost slepit jednotlivé cihly maltou tak, aby výsledek vypadal jako zmenšenina opravdového domu. Součástí sady jsou okna, dveře i zednické náčiní – na děti tak čeká úkol vystavit cihlu po cihle co nejpřesnější miniaturu. A pokud se to hned nepodaří, nevadí – poté, co výtvor namočíte na několik hodin do vody, se cihly odmočí. Vy tak můžete začít znovu a znovu od začátku. Výtvor, se kterým budete spokojeni, může zdobit třeba dětský pokoj.

Zábava pro celou rodinu

Stavění a bourání cihlových domků, garáží nebo hradů bude i skvělým způsobem, jak efektivně trávit společný čas s dětmi. Při této tvořivé aktivitě se určitě nikdo nudit nebude. Postavte si společně třeba zmenšeninu vašeho rodinného bydlení a díky vlastní fantazii vytvořte i dekorace na zahradu. Neotřelá hra je navíc skvělou cestou, jak dětem ukázat, co taková stavba obnáší, a jak se cihla k cihle vlastně staví. Díky reálně vypadajícímu nářadí se navíc dětí můžou vzdělat v dalším oboru, a snadno tak pojmenují jednotlivé zednické potřeby.

Když dojde materiál...

Kromě kompletních sad s množstvím cihel, maltou, náčiním a plánkem můžete dokupovat i samotné balení cihel nebo naopak jen samotnou maltu. Chybějící materiál tak není žádný problém. Stavby, které možná budete spolu s dětmi vytvářet, tedy mohou vyrůst do obřích rozměrů. Fantazii se totiž meze nekladou a šikovné ruce si s mnohým poradí. Věřte, že tahle neokoukaná a stylová hra zaujme snad každého malého stavitele a upoutá jeho pozornost na více než jen pár minut.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...