Každodenní chůze v kvalitní obuvi by měla být samozřejmostí

 Styl 
30. listopadu 2022 14:31 / Komerční sdělení
📷
2 fotografie v galerii
Nepodceňujte to, v čem každý den chodíte Svitlana Sokolova / Shutterstock.com
Přemýšlíte nad tím, v čem chodíte? Lámete si hlavu nad nákupem kvalitních bot nebo nad ním naopak moc nepřemýšlíte? To, v čem chodíte, má vliv na vaše zdraví a nošení správného obutí není radno podceňovat. Vezměte si například takové tenisky. Na první pohled vypadají mnohdy zcela obyčejně, ale jakmile si je nazujete na nohy, přenesou vás do ráje. Kterým botám byste měli rozhodně dát šanci?

Futuristické, originální a vhodné na každodenní nošení

O tom, že tenisky nejsou již pouze záležitostí pro sportovce, ale jsou vhodné i na každodenní nošení, svědčí pestrá nabídka designů i barev, které jsou na trhu k dispozici. Příkladem moderny a inovace je například model tenisek NMD adidas. Jejich futuristický design vás zaujme na první pohled a zamilujete se do nich ihned po nazutí. Co je na nich tak fantastického? Kromě nápaditého vzhledu, hovoří ve prospěch modelu NMD také typické odpružení boost.

Revoluční technologie odpružení pro maximální pohodlí 

V případě, že jste posledních několik let nestrávili uprostřed džungle a mimo dosah civilizace, určitě jste již o pojmu boost slyšeli. Pravděpodobně ve spojitosti s teniskami adidas Ultraboost. Ty totiž stály u zrodu revoluce, a to nejen ve sportovním světě. Adidas Ultraboost se totiž okamžitě staly ikonami a zcela změnily pohled lidí na tenisky. Technologie boost spočívá v dokonalém odpružení bot, čímž dochází k maximálnímu pohodlí při chůzi, ale i při běhu.

Při chůzi i při běhu záleží na každém kroku

Při chůzi záleží na každém kroku, protože každý krok se počítá. Měli byste tedy udělat maximum pro to, abyste nosili pouze takovou obuv, v níž se vaše chodidla cítí příjemně a mají kolem sebe dostatek prostoru. Tak při chůzi ani při běhu nedochází k deformacím nohy a chodidlo se může chovat přirozeně, jako kdybyste chodili naboso.

Nepodceňujte to, v čem chodíte

Na prvním místě by vždy mělo být vaše pohodlí a naprostý komfort vašich chodidel. Nezapomínejte na to, až si budete příště kupovat nový pár tenisek na každodenní nošení. Máte-li rádi při nákupu spoustu možností, navštivte katalog Flexdog. Množství tenisek, které jsou zde k dostání vám totiž vyrazí dech a zaručeně si mezi nimi najdete takové, které vás uchvátí.

Odměňte svá chodidla za každodenní těžkou dřinu a rozmazlete je pohodlnými teniskami. Pohodlí, ale také originální vzhled a pestré barevné provedení nabízí modely tenisek značky adidas s revoluční technologií odpružení zvanou boost. Pokud jste tento typ bot ještě neměli šanci vyzkoušet, vězte, že opravdu o hodně přicházíte. Ale varujeme vás – jakmile si je jednou nazujete, už si je nebudete chtít sundat.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bitva o majetek Elvise Presleyho po smrti Lisy Marie začala. Priscilla už podala soudní žalobu

Styl

Láska na první pohled neexistuje. Jde pouze o fyzickou přitažlivost, říká nová studie

Tech

Díky výrazným pokrokům umělé inteligence a virtuální reality nás možná brzy čekají pracovní pohovory...