Sexuální touhy a fantazie českých mužů: Co je přitahuje?

 Styl 
28. března 2022 10:44 / Komerční sdělení
📷
2 fotografie v galerii
Sexuální touhy a fantazie českých mužů: Co je přitahuje? unsplash.com
Mužská fantazie je opravdu místem, kde může vzniknout až překvapivé množství různých myšlenek. Svoji opravdu výraznou roli ve fantazii ale mají zároveň sexuální touhy. Čeští muži v tom nejsou oproti zbytku světa nijak odlišní, a dokonce také ve svých sexuálních fantaziích a touhách se často podobají zbytku světa. Jaké, že to jsou především?

Cosplay fenomén mladých generací

Celkově se jedná o fenomén, který mladé generace opravdu hodně prostupuje. Pro mnohé muže, kteří milují tento styl, se tak pochopitelně stávají i předmětem touhy. Cosplay vlastně znamená, že muži a ženy zkoušejí pomocí převleků, make-up a podobných prostředků, dosáhnout maximální podoby s předlohou. Tou většinou bývají různé herní nebo fantasy postavy. Často také manga postavičky. 

Trojka v posteli? Sakra to by bral každý!

Neexistuje snad chlap, který by řekl, že tohle nezní jako jeden z největších životních zážitků. Samozřejmě muži velice často touží o této aktivitě uzavřeni mezi dvojicí krásných sester. Na rozdíl od mnohých tužeb je to ale o dost realističtější, protože lze mimo partnerky přizvat i moderní sex dolls, které jsou až překvapivě realistické.

Kontrola a rozvážnost, a kvalitní role-play

Opravdu nejsou ženy těmi jedinými, které vzpomínají na svůdné okamžiky rozvážného milování ve stylu rolí, jaké můžeme potkávat hlavně ve filmech. I muži to opravdu milují, a takovou drobnou role-play si rozhodně jednou začas chtějí i vyzkoušet. 

Role-play rozhodně může obsahovat scénky, které vedou k nejlepšímu konci. Zároveň to ale může znamenat i prvek dominance a podmanění. Většina mužů pochopitelně chce být při sexu tím dominantním článkem. Jiní ale milují, když dokáže být dominantní také žena. 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

O sestrojení jaderné bomby usilovalo již hitlerovské Německo. Tragické zkušenosti s využitím atomové...

Zavřít reklamu