Erotické pomůcky pomohou vrátit jiskru do postele. Zkuste například tyto

 Styl 
08. února 2023 19:37 / Komerční sdělení
📷
2 fotografie v galerii
Erotické pomůcky pro ženy jsou skvělou volbou pro dámy hledající nové způsoby, jak si užít sexuální zážitky Shutterstock
Erotické pomůcky mohou být skvělou volbou pro páry hledající způsoby, jak vrátit jiskru do svého sexuálního života. Použití různých hraček může přinést nový impuls do vztahu a pomoci vám oběma zažít vzrušující a uspokojující sexuální zážitky.

Výběr erotických pomůcek

Sexuální hračky pro páry nabízí skvělou příležitost pro ty, kteří chtějí do svého vztahu navrátit vášeň a jiskru, jež v jejich vztahu začala chybět. Jejich používání může pomoci obnovit vzájemnou přitažlivost a podpořit komunikaci mezi partnery.

Mezi oblíbené erotické pomůcky patří například vibrátory, které lze použít k dráždění klitorisu nebo jiných erotogenních zón, či dilda pro simulaci pohlavního styku. Pro páry jsou vhodné také různé anální hračky. Dále jsou pak populární volbou pouta nebo pásky na oči pro zvýšení vzrušení a napětí během milostných hrátek.

Pokud s tímto typem zpestření zatím nemáte zkušenosti, je dobré začít s něčím jednodušším a postupně experimentovat s různými druhy hraček. Důležité je, abyste se s partnerem otevřeně bavili o svých představách a touhách a společně hledali způsoby, jak je uskutečnit. Erotické pomůcky jsou skvělým nástrojem ke zpestření vašeho sexuálního života a pomohou vám oběma zažít nové a vzrušující zážitky.

Erotické pomůcky pro ženy

Erotické pomůcky pro ženy jsou skvělou volbou pro dámy hledající nové způsoby, jak si užít sexuální zážitky. Mohou být použity k dráždění klitorisu nebo jiných erotogenních zón a pomohou vám dosáhnout orgasmu.

Mezi oblíbené produkty pro ženy patří například vibrátory. K dispozici jsou v různých velikostech a tvarech. Využít je lze k dráždění klitorisu nebo jiných erotogenních zón. Vibrátory mohou být použity samostatně nebo s partnerem. Tyto hračky bývají vybaveny různými programy vibrací, takže si můžete vybrat tu, jež nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Další možností jsou pak vajíčka nebo kuličky, které se vkládají do pochvy a slouží k dráždění klitorisu nebo bodu G. Jsou vybaveny vibracemi nebo pohyblivými kuličkami uvnitř, které lehce vibrují při chůzi nebo cvičení a pomáhají zpevňovat svalstvo pochvy.

Pro ženy, jež mají rády anální stimulaci, jsou vhodné anální kolíčky nebo anální korálky. Dostupné jsou v různých velikostech. Pro začátečníky je vhodné vybírat menší velikost, ovšem postupem času můžete dále experimentovat a zvolit nové hračky větší velikosti či jiného tvaru.

Pro ženy s touhou vyzkoušet něco nového a neobvyklého, jsou vhodné také elektrostimulační pomůcky, které využívají elektrického proudění ke stimulaci různých erotogenních zón. Jsou vhodné pro pokročilejší uživatele a je důležité dodržovat pokyny výrobce a používat je s opatrností.

Erotické pomůcky pro muže

Mezi vyhledávané erotické pomůcky pro muže patří například masturbátory sloužící k simulaci pohlavního styku. Mohou být vybaveny různými texturami nebo vibracemi pro větší vzrušení. Pro muže, kteří mají rádi anální stimulaci, jsou vhodné také anální kolíčky nebo anální korálky, či různé stimulátory prostaty. Oblíbené jsou také různé kroužky na penis, které zvětšují objem penisu a prodlužují erekci. I pro muže jsou nabízeny elektrostimulační hračky, využít je můžete při párových hrátkách, ovšem i samostatně.

Při výběru konkrétních hraček je důležité zohlednit vaše osobní preference a potřeby a zvolit dle toho produkt, který vám bude nejlépe vyhovovat. Erotické pomůcky nabízí efektivní způsob, jak zpestřit váš sexuální život a pomohou vám dosáhnout nových a vzrušujících zážitků.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Předstírají lásku před kamerami, nebo jsou to skutečné projevy citů? Už...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu