Recenze: LAMAX PartyBoomBox500

 Styl 
21. dubna 2023 11:52 / Komerční sdělení
📷
3 fotografie v galerii
LAMAX PartyBoomBox500 Lamax
Je tu jaro a s ním přichází i čas venkovních oslav, párty grilovaček či jamovacích koncertů s přáteli a pro podporu atmosféry nesmí chybět hudba! Právě přenosný bezdrátový reproduktor LAMAX PartyBoomBox500vás skvěle podpoří v hudební zábavě, ať už ho s sebou vezmete dovnitř nebo ven ozvučí tak plnohodnotně vaši akci.

Díky velikosti a schopnostem malého kufru na kolečkách ho snadno dopravíte přímo na místo akce a vydrží hrát bez zásuvky až 24 hodin při ca 50% hlasitosti. 

Reproduktor nabízí maximální výkon 500W - nezapomeňte proto nastavit maximální hlasitost i na dálkovém ovladači a hrajte na plný výkon. Jak na dálkovém ovladači, tak i přímo na zadní straně reproduktoru lze nastavit výšky i intenzitu basů. Basy vás podpoří jak při hře na kytaru, při připojeném mikrofonu u karaoke nebo jen při poslechu oblíbené hudby. 

Na zadní straně najdete několik možností pro vstupy - AUX, bluetooth 5.0, USB flash disk, SD karta a pokud by tyto možnosti nestačili, tak lze naladit FM rádio. FM rádio má na reproduktoru automaticky přednastavené frekvence, některé však při horším signálu šumí. Bohužel nelze připojit žádnou externí anténu. Pokud nenajdete svou vybranou FM stanici, tak lze vyřešit tento menší nedostatek připojením mobilního zařízení přes bluetooth a spuštění rádia přes internet. 

Další výhodou je připojení mikrofonu se čtyř metrovým kabelem, mixážního pultu nebo kytary a užít si tak karaoke či jamování, dokonce i tam, kde není elektřina. 

Když se rozhodnete tento bezdrátový reproduktor vzít na venkovní akci, je dobré vědět, že mu nevadí menší sprška či vlhko - je obdařen voděodolností IP54. Díky funkci TWS je možné dvěma PartyBoomBoxy500 vytvořit stereo a díky jejich konektivitě tak znásobit zážitek s hudební sestavou. Bluetooth 5.0 přenáší skladby v nejlepší kvalitě na více než 10 metrů. Nezapomeňte zapnout světelné efekty na přední membráně a akce může začít! 

Reproduktor by vylepšil ukazatel stavu baterie či ledka k nabíjení a světlo na přední membráně reproduktoru, které svítí do rytmu hudby. Každopádně už tak zajišťuje reproduktor při ceně necelých čtyř tisíc opravdu “hodně muziky” za málo peněz.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město