Móda mladých: Co nosí naše děti a kdy jim do toho můžeme mluvit?

Dnešní móda mladých lidí je svým způsobem vkusná
24. května 2019 16:04 / Shutterstock
Teenageři se na sebe snaží upozornit, chtějí upoutat své okolí a nejlepším způsobem, jak na sebe upozornit je pro ně určitě to, jak se oblékají. Některé výstřelky jsou akceptovatelné a vlastně i hezké – nesmějí to ovšem příliš přehánět.

Naštěstí dnešní móda mladých lidí je svým způsobem vkusná – jen s nádechem jakési rebelie.

V hlavní roli džíny

Džínovina je věčná a nosí se stále. U mladých jsou džíny naprostým základem jejich šatníku. Mezi populární a hodně módní střihy patří džíny s vysokým pasem, který chrání i choulostivé místo na zádech – takže se u dětí nemusíme bát prochladnut. Naštěstí kalhotám s nízkými boky – bokovkám, už odzvonilo. Naprostou nutností je džíny ohrnout do půlky lýtek – a nejlépe vytáhnout ponožky co nejvýš a obout tenisky. Stále velmi populární jsou potrhané džíny, džíny s výšivkami nebo krajkami. Mikina s kapucí tento outfit skvěle doplní.

Pohodlné tenisky a krátká bunda

Děti se oblékají podle svých idolů a sledují všechny videoklipy a fotky na internetu. Proto často mění svůj styl. Jakmile vyjde ven v něčem jejich idol – musejí to mít také. Mezi mladými lidmi je trendem pohodlí a ležérní styl. Nejdůležitější jsou tenisky – nosí se klasika například bílé doplněné o nejrůznější nápisy, vzory a výšivky, a to úplně ke všemu – děvčata i k sukním a šatům.

Nahoru pak oblékají zejména slečny co nejkratší trička a bundičky – k džínům s vysokým pasem ale vypadají moc hezky a není odhalený celý pupík. Koženková bunda nesmí chybět v šatníku žádné dospívající slečny – přece jen tím už se pomalu přibližují i skutečně ženské módě, což je pro dospívající dívku naprosto běžné.

Nechte děti vyjádřit svůj názor

Dětem bychom měli nechat prostor, co se týče jejich oblékání. Nikdo z mladých lidí si nechce nechat radit od rodičů, jak se mají oblékat. A pokud to nepřehánění s odhalováním a oblékají se přiměřeně – měli bychom je podporovat. Připadat si dobře a moderně je v tomto věku důležité. Navíc svým oblékáním vyjadřují také své pocity a nálady – utvářejí si tak vlastní názor, a to se jim bude v životě hodit.

Všichni jsme byli mladí a zkoušeli nejrůznější experimenty. Je to jakási součást rozvoje každého dospívajícího člověka. Trendy se mění spolu s dobou – a na to bychom měli přihlížet.

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Dana Medřická by v těchto dnech oslavila 100. narozeniny. Maminka Václava Vydry skrývala smutné a bolestivé...

Styl

Proč se vyplatí používat olivový olej. Má mnoho léčivých účinků, o kterých možná nevíte

Dům a zahrada

Fén má mnoho využití. Můžete s ním vyžehlit prádlo nebo odstranit nálepky ze skla

1. Miss Czech Republic Denisa Spergerová poletí do Londýna na Miss World

2. Kocián z Lunetic zase vyvádí. Kapela ho vyhodila

3. Herečka z Temného kraje má stejné příjmení, jako hvězda Ordinace. Musela to řešit

4. Zpěvačka Nelly má nový klip. Natáčení ale protrpěla

5. Aňa Geislerová se pochlubila novými vlasy. Je teď blondýna