Jediný fungující mořský kolagen na pleť podporovaný dalšími 11 látkami

Ihned po svém uvedení na trh si COLLAGEN + 11 získal sympatie tisíců klientů
📷
Další 3 fotografie v galerii
26. června 2020 11:36 / medaprex.cz
COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs je jediným doplňkem v České republice, který kombinuje vysoké dávky rybího kolagenu s účinky potvrzenými klinickými studiemi na lidech, s dalšími látkami, které účinky kolagenu dále násobí.

Složení COLLAGEN+11 by Anna Brandejs je sestaveno tak, aby účinky jeho užívání byly patrné již po několika týdnech, doporučená délka omlazovací kúry pak činí 3 měsíce. Ve složení tohoto produktu najdete pouze látky s ověřenými účinky na lidský organismus, a to v dávkách a kombinacích, které jsou v rámci omlazovacích kúr maximálně efektivní. 

U samotného kolagenu účastníci klinických studií potvrzovali po 12 týdnech užívání:

  • zpevnění kůže o 26,6 %
  • sjednocení barevného tónu pleti o 15 %
  • rozjasnění pleti o 10 %

U druhé nejdůležitější látky ve složení, patentovaných ceramosidů, účastníci klinických studií potvrzovali:

  • lepší hydratace o 23 % po dvou týdnech, po 60 dnech dokonce o 36 %
  • méně šupinek na pleti a úleva od pnutí u 75 % účastníků
  • redukce vrásek o 9 % po 2 týdnech, po 60 dnech o 19 %
  • lepší elasticita pleti o 15 % po 2 týdnech, po 60 dnech o 36 %
  • zjemnění pleti o 63 % po 60 dnech

Kompletní složení COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs včetně pozitivního vlivu jednotlivých látek na pleť najdete zde: https://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/doplnky-stravy/collagen-11-by-anna-brandejs-1431.html.

Ihned po svém uvedení na trh v roce 2020, COLLAGEN + 11 si získal sympatie tisíců klientů. Rychlý nástup viditelných účinků potvrzují i zákazníci z České republiky a Slovenska.

Vybrané reference uživatelů COLLAGEN + 11

Michaela Nováková

„Collagen +11 používám poctivě jeden měsíc a to 5 tabletek denně. Dokoupila jsem si Beautiful Hair a upřímně přiznám, že jsem po tak krátké době (4 týdny), tak výrazné zlepšení nečekala, jak pleť, tak vlasy obrat o 180 °! Je mi 47 let a poslední rok jsem měla velké problémy s akné ve tvářích a petechiemi zejména v obličeji, které mi nyní zcela vymizely!  Moje pleť je celkově pevnější, bez šupin a ráno odpočatá. Takto nezafungovala ani aplikace plazmy, kterou jsem podstoupila již 5x (období vždy po 3 měsících) a navíc bez bolesti a pro mě bez dalších nepříjemných modřin v obličeji.  DĚKUJI !!!!!" 

Hana Vránová

„Po 1. měsíci užívání pozoruji už výraznější účinky. Celkově je pleť hydratovanější a přestalo pnutí pod očima. Jelikož už mám zralou pleť (53 let), a kůže více ochabuje, vidím změny i ve vypnutí pleti. Nejvíce však pociťuji rozdíl v očním okolí, kde vrásky (tzv. kohoutí stopa) je méně viditelná. A ještě na závěr mi připadá pleť sjednocená, jako by po použití tónovacího krému. Už se těším jak vypotřebuji druhé balení."

Pavlína Kočová

„Musím uznat, že i po pouhém měsíci užívání pozoruji změny na svém těle. Mám pocit, že mám mnohem hezčí pleť. Už není tak moc zašedlá a přijde mi, že se začíná sjednocovat její tón. Vzhledem k tomu, že nemám pleť úplně v jednom tónu, tak doufám, že se to dalším užíváním bude ještě více zlepšovat. Přestože netrpím na pupínky, tak kvůli nejednotnému tónu pleti jsem byla nucena používat make-up. Kromě pleti vidím změny i na vlasech, jsou více lesklé a nejsou tak bez života. Mám z toho opravdu dobrý pocit. Přestože jsem používala různé masky, kondicionéry a tonika, tak jsem díky těmto kosmetickým přípravkům žádná změnu nezaznamenala.“

Zažijte pozitivní účinky COLLAGEN + 11 by Anna Brandejs na vlastní kůži, objednejte si ještě dnes tento doplněk stravy na této adrese internetového e-shopu Medaprex.cz: https://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/doplnky-stravy/collagen-11-by-anna-brandejs-1431.html.

📷
3
fotografie
— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chystá se natáčení pokračování oblíbeného seriálu. Ladislav Mrkvička už si v něm ale nezahraje

Styl

Láska má podle vědců několik chemických fází. Zamilovaní se prý podobají narkomanům

Dům a zahrada

Naučte se pěstovat brambořík tak, aby vám vydržel déle než jen jednu zimu