Jaké nářadí by nemělo chybět v žádné moderní domácnosti?

 Hobby 
28. června 2022 09:05 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Do vaší kutilské výbavy určitě zařaďte kvalitní šroubovák, kladivo a vrtačku depositphotos.com
Každému z nás se už někdy stalo, že bylo třeba dotáhnou šroubek v ovladači nebo opravit poličku. K tomu však potřebujeme i náležité nářadí. Na následujících řádcích si tak povíme, co by nemělo chybět v naší výbavě do domácnosti, abychom nebyli zaskočeni. Čtěte a inspirujte se!

Jaké nářadí by nám v domácnosti určitě nemělo chybět?

Do vaší kutilské výbavy určitě zařaďte kvalitní šroubovák, kladivo a vrtačku. Pracujete-li na zahradě, vsaďte na aku model  s kvalitní baterií. Výdrž baterie je při nákupu aku zboží zásadní. Chybět by vám neměly ani odolné kleště a vodováha. Hodit se vám pak bude i metr a hmoždinky s šroubky a s hřebíky. Jestli-že se práce nebojíte a nezaleknete se ani drobné rekonstrukce, pořiďte si do vaší kutilské výbavy i brusku. Vhodná je pak i praktická řezačka na dlažbu. Jestli-že však nejste příliš manuálně zruční, zaměřte se raději pouze na drobné opravy a těžší opravy či rekonstrukce nechte na odbornících. 

Podle jakých kritérií bychom měli vybírat nářadí do našeho kutilského kufříku?

Nejdříve bychom se měli zaměřit na to, z jakého materiálu jsou vyrobeny jednotlivé prvky a komponenty v naší domácnosti. Jiné nářadí budeme potřebovat do sádrokartonové a jiné do betonové zdi. Dále je dobré zvážit, zda s daným nářadím umíme pracovat. Dobrou zprávou je, že pokud nenajdeme člena rodiny nebo známého, který by nás práci s nářadím naučil, můžeme se podívat i na některý instruktážní manuál na internetu. Ne na vše jsou třeba odborníci! Na výběr pak máme ruční nebo automatické nářadí. Záleží jen na nás, kolik financí chceme do nářadí investovat. Většinou platí, že je aku nářadí o něco málo dražší, než je tomu u ručních kousků.                 

Jaké nářadí využijeme na naší zahradě?

Máte-li zahradu, bude to chtít i kvalitní nářadí do exteriéru. Určitě tak zakomponujte do vaší výbavy hrábě, pilu a sekačku. Pěstitelé pak ocení i nůžky na stromy a keře, pořádný rýč na záhony a motyčku. Jistě se u vás neztratí ani ostrá sekera. Štípat dřevo nemusíte jen do krbu, ale např. i na letní táborák či na přípravu grilu. Na trhu jsou pak k mání i takové vychytávky, jako je kultivátor s hroty či odstraňovač plevele.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Tech

Rusko chce mít nový jaderný bombardér už za dva roky. Nejspíš ale nebude mít vůbec žádný