Umělé řasy: Čemu se vyhnout při jejich aplikaci?

 Styl 
30. dubna 2022 10:54 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Umělé řasy: Čemu se vyhnout při jejich aplikaci? archiv klienta
Snad každá žena někdy zatoužila po delších, výraznějších nebo hustších řasách. A v dnešní době je hned několik způsobů, jak je získat. Můžete vsadit na řasenku nebo sáhnout po umělých řasách. Z jakých druhů máte na výběr a na co si dát pozor?

Klasické umělé řasy

Na klasické umělé řasy pravděpodobně narazíte v každé drogerii. Existuje jich hned několik druhů a na výběr máte z různých délek i hustoty. Nicméně ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, je u nich na první pohled patrné, že se jedná o umělé řasy. S přirozeným líčením se proto spíše rozlučte. Vzhledem k tomu, že jsou výraznější než jiné typy řas, hodí se zejména pro večerní líčení nebo ve chvílích, kdy toužíte po dramatičtějším looku.

Aplikace umělých řas

Před aplikací si nezapomeňte pořídit i lepidlo na umělé řasy, ideálně bílé barvy, které po zaschnutí zprůhlední. Na oční víčko těsně k linii vašich přirozených řas naneste tenkou vrstvu lepidla a poté na ni aplikátorem nebo pinzetou přiložte umělé řasy. Až budete mít po večírku, zase je opatrně odstraňte. Chytněte je z vnějšího koutku a pomalu odloupněte. Rozhodně se vyhněte strhávání řas, mohli byste si totiž spolu s těmi umělými vytrhat i ty svoje.

TIP: Před aplikací umělých řas si pro jistotu kápněte několik kapek lepidla na hřbet ruky a pár minut vyčkejte. Pokud vám kůže zčervená, může jít o alergickou reakci na lepidlo. V takovém případě se umělým řasám raději vyhněte. Zbytečně byste si přivodili podráždění očí.

Magnetické řasy

V oblasti dekorativní kosmetiky jsou poslední dobou hitem magnetické řasy. Oproti klasickým umělým řasám vyžadují při aplikaci určité zkušenosti a také špetku trpělivosti. Jejich velkou výhodou je, že jsou šetrné k vašim přirozeným řasám a rozhodně vám vydrží déle. Magnetické řasy jsou tvořeny ze dvou pásků.

Aplikace magnetických řas

Při aplikaci vložíte jeden pásek nad a druhý pod vlastní řasy, a jelikož fungují na bázi magnetů, spojí se a díky tomu drží. Postup zní jednoduše, ale určitě vám bude ze začátku trvat, než manipulaci s magnetickými řasami vychytáte. Jejich sundávání je na druhou stranu daleko snadnější než nandávání. Stačí si totiž jen promnout oči a díky přerušení magnetického působení se pásky odpojí.

TIP: Pokud se vám nedaří magnetické pásky sundat, nesnažte se na to jít silou. Opět by mohlo dojít k tomu, že si poškodíte svoje přirozené řasy.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

O sestrojení jaderné bomby usilovalo již hitlerovské Německo. Tragické zkušenosti s využitím atomové...

Zavřít reklamu