Dámská epilace přesně podle vašich potřeb

 Styl 
08. dubna 2022 14:51 / Komerční sdělení
📷
5 fotografií v galerii
Dámská epilace přesně podle vašich potřeb Braun
Naše těla jsou různá a stejně tak se lišíme i naším postojem k chloupkům. Někdo je oslavuje a pečuje o ně, jiný je skrývá a odstraňuje. Jak vy sami přistoupíte ke svým chloupkům, to je jen na vás – neexistuje žádný univerzální a správný přístup. Jedno je však společné: je to jen vaše rozhodnutí!

Po provedení rozsáhlého průzkumu o metodách odstraňování chloupků a pozitivním vnímání těla značka Braun zjistila, že ženy na celém světě používají průměrně 2,5 různých metod k odstraňování chloupků, aby dosáhly stejného cíle na různých částech těla.

Víme také, že pandemie Covid-19 změnila pohled na metody odstraňování chloupků. Především posílila oblibu domácí epilace, která přetrvává i do současnosti, kdy už jsou salony opět otevřené.  V reakci na to ikonická značka Braun nabízí řešení, jak dosáhnout perfektního výsledku v pohodlí domova bez jakýchkoli kompromisů.

Inovovaná řada Braun IPL (zkratka znamená intenzivní pulzní světlo) uvádí na trh nové přístroje Silk-Expert Pro 3 a Silk-Expert Pro 5, které nabízejí rychlé, výkonné a zároveň šetrné odstranění chloupků s dlouhotrvajícími viditelnými výsledky po dobu až 6 měsíců. Nové přístroje jsou šetrné k pokožce od hlavy až k patě díky technologii Skin Pro, která automaticky a průběžně optimalizuje každý záblesk 80x za sekundu podle odstínu pokožky na různých částech těla.

Modernizovaná řada Braun IPL umožňuje dosáhnout v pohodlí vašeho domova takového vzhledu a pocitu, po kterém toužíte. Ať už se jedná o dlouhotrvající hladkost nebo o přirozené ochlupení, Braun vám svěřuje do rukou své odborné znalosti, abyste mohli být sami sebou bez jakýchkoli zábran a mohli upravovat své chloupky přesně podle vlastních představ.

Funkce a výhody přístroje Braun Silk-Expert Pro 5:

 • Hladká pokožka jako ze salonu až na 6 měsíců. Výsledky budou viditelné již za 4 týdny.
 • Rychlá a šetrná péče od hlavy až k patě. Technologie Skin Pro 2.0 automaticky optimalizuje sílu každého záblesku (10 úrovní intenzity) podle odstínu vaší pleti.
 • Méně vynechaných míst - díky nepřetržitým a rychlým zábleskům o frekvenci až 125krát za minutu umožňuje snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst.
 • Šetrný k pokožce, dokonce i na těch nejcitlivějších místech (na obličeji, podpaží, v oblasti bikin) díky třem citlivým režimům, které snižují intenzitu světla na potřebnou úroveň.
 • Ošetření pokožky s různými hlavicemi pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda.
 • Životnost 400 000 záblesků odpovídá 22 letům péče.
 • O 15 % menší a o 25 % lehčí epilátor než byl předchozí model Silk-Expert 5 pro snadnou manipulaci a ošetření bez námahy.
 • Zabaleno v prémiovém pouzdru.

Funkce a výhody přístroje Braun Silk-Expert Pro 3:

 • Hladká pokožka jako ze salonu po dobu až 3 měsíců. Výsledky budou viditelné již po 3 měsících.
 • Rychlá a šetrná péče od hlavy až k patě. Technologie Skin Pro automaticky optimalizuje sílu každého záblesku (3 úrovně intenzity) podle odstínu vaší pleti.
 • Méně vynechaných míst - díky nepřetržitým a rychlým zábleskům o frekvenci až 100krát za minutu umožňuje snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst. Nabízí o 70 % vyšší frekvenci opakování záblesků oproti předchozím modelům PL3.
 • Šetrný k pokožce, dokonce i na těch nejcitlivějších místech (na obličeji, podpaží, v oblasti bikin) díky citlivému režimu, který snižuje intenzitu světla na potřebnou úroveň.
 • Ošetření pokožky s různými hlavicemi pro nohy, paže, obličej, podpaží, oblast bikin, hrudník a záda.
 • Životnost 300 000 záblesků odpovídá 16 letům péče.
 • Modernizovaný design s prémiovější stříbrno-bílou barevnou kombinací.
 • Zabaleno v pevném kosmetickém pouzdře.

Není pro vás metoda IPL vhodná? Sáhněte pro klasickém epilátoru

Pokud patříte mezi ty, které nesnesou představu viditelných chloupků na těle a nebaví vás každý večer trávit čas pečlivým holením žiletkou nebo vás polévá pot při představě, že si trháte chloupky horkým voskem či cukrovou pastou, sáhněte po některém z epilátorů od Braun. Ty jsou také perfektní volbou pro ženy se světlými chloupky, u nichž metoda IPL není příliš funkční, jednoduše proto, že světelný záblesk světlý chloupek nepohltí. Nejenom, že pro vás nebude epilace úmorná ani bolestivá, ale navíc díky epilátoru ušetříte spoustu času – holicí strojky od Braun vám totiž zajistí dokonale hladkou pokožku i na těžko dostupných místech, a navíc vydrží podstatně déle než obyčejné holení žiletkou. A aby toho nebylo málo, epilátor se vám vejde skvěle i do každého cestovního zavazadla, ať už cestujete s velkým kufrem nebo malým batůžkem.

Braun Silk Épil 9 Flex – dámy zpozorněte

Braun Silk Épil 9 Flex je první epilátor na světě, který disponuje plně flexibilní hlavou. Díky tomu se dostane i na těžko dostupná místa, jako jsou kolena a kotníky, a zajistí vám dokonale hladkou pokožku, po které toužíte. Epilátor je velmi jednoduchý na použití a intuitivní, takže se brzy stane vaším nepostradatelným pomocníkem, kterého si s sebou můžete vzít opravdu kamkoliv. Revoluční epilátor pečuje o každou konturu a tvar vašeho těla a dokonale se přizpůsobí každé linii vaší jedinečnosti. Díky flexibilní hlavě a nejúčinnější technologii Micro-Grip se 40 pinzetami dosáhnete nejen perfektně hladké pokožky s minimálním počtem vynechaných míst, ale ušetříte i spoustu času – hladká pokožka vám totiž vydrží až několik týdnů. Díky světélku SmartLight si navíc posvítíte i na ten nejméně viditelný chloupek, který byste jinak přehlédly.

Epilátor vás také potěší funkčním propracovaným designem a špičkovým výkonem. Disponuje novou a štíhlejší ergonomickou rukojetí a protiskluzovou povrchovou úpravou, která vám zajistí bezchybnou manipulaci jak při mokré, tak suché epilaci. Chytrá technologie SensoSmart vás navíc upozorní, když zatlačíte příliš a bude vás navádět k co nejlepšímu výsledku. Celý přístroj je také 100% vodotěsný, takže ho můžete bez obav používat i ve vaně či sprše.

Epilátor Braun Silk Épil 9 Flex disponuje několika různými nástavci, které využijete pro péči o pokožku celého těla:

 • 3 epilační nástavce pro potřeby celého vašeho těla - masážní válečkový nástavec nejlépe využijete pro jemnější epilaci, kontaktní nástavec pro bližší kontakt s pokožkou a nástavec na obličej pro citlivější oblasti.
 • S holicí hlavou můžete holit a zastřihovat citlivé oblasti, jako je podpaží nebo linie bikin. Holicí přístroj disponuje dvěma zastřihovači dlouhých chloupků s hřebenem, který umožňuje přesné zastřihování.
 • 2 peelingové kartáčky (jemný pro jemnější pokožku a hloubkový pro méně zarůstajících chloupků) exfoliují a čistí pokožku pro ještě větší zdokonalení a rozzáření.
 • Používejte masážní polštářek na tělo se svým oblíbeným tělovým mlékem a zažijte viditelně pevnější pokožku a lepší vzhled pleti.
 • Součástí sady je také obličejový epilátor a čisticí kartáček 2v1 Braun Face, kterou můžete použít k péči o obličej.

74 % redukce ochlupení po 12týdenním ošetření (kombinovaná hodnota pro oblast bikin, nohou a podpaží). Individuální výsledky se mohou lišit.

Při dodržování doporučeného schématu. Individuální výsledky se mohou lišit.

74 % redukce ochlupení po 12týdenním ošetření (kombinovaná hodnota pro oblast bikin, nohou a podpaží). Individuální výsledky se mohou lišit.

Při dodržování doporučeného schématu. Individuální výsledky se mohou lišit.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

O sestrojení jaderné bomby usilovalo již hitlerovské Německo. Tragické zkušenosti s využitím atomové...

Zavřít reklamu