Foodblogerka si plní sen. Podnikání jí usnadňuje i chytrá aplikace

 Styl 
29. prosince 2022 15:12 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Životní vášní Míši Landové je pečení  / inStory.cz
Životní vášní Míši Landové je pečení. Jako lektorka cukrářských kurzů pracuje s kuchařskými školami po celém Česku, nabízí online kurzy a celé své podnikání spravuje sama. Pomáhá jí k tomu i chytrá fakturační aplikace, která za cukrářku udělá kupu práce.

Míšu kmitání v kuchyni vždycky bavilo, ale věděla, že jde o pěknou dřinu. Poté, co odešla z administrativní pozice, se proto stala lektorkou cukrářských kurzů. „Předávání zkušeností druhým byla moje cesta, jak se věnovat tomu, co mě baví, aniž bych musela péct od rána do večera,” vysvětluje. Úspěch se dostavil brzy, včetně první vydané knihy.

Celé podnikání má cukrářka na starosti sama. Vede účetnictví, spravuje svůj blog i e-shop, na kterém prodává kuchařky. „Navenek jsem blogerka a cukrářka, ale v reálu je ta práce mnohem různorodější – a právě různorodost mě na podnikání baví nejvíc,” říká.

Aby Míša Landová všechno stíhala a měla v dokladech pořádek, pořídila si chytrou fakturační aplikaci. Firma, která jí pomáhala s e-shopem a webem, jí doporučila aplikaci iDoklad, se kterou svůj internetový obchod ihned propojila. 

„V prvním měsíci jsem prodala skoro tisíc výtisků kuchařky, což znamená tisíc faktur,“ vysvětluje Míša. Díky propojení iDokladu s e-shopem měla Míša fakturaci vyřešenou. Zákazník si knihu koupil na e-shopu, zaplatil, jeho údaje přišly do iDokladu a ten mu sám vystavil a poslal fakturu.

Když Míša potřebuje vystavit fakturu za kurz ručně, má ji hotovou v pár vteřinách. Ve fakturačním programu vybere klienta z adresáře, uvede, co účtuje a za kolik. Navíc má kdykoliv přehled o svém aktuálním cashflow, ví, kolik zaplatí na DPH, a aplikace jí na kliknutí vygeneruje i podklady pro úřady. 

Chytrý fakturační program cukrářku zbavuje rutinní práce, všechno v klidu stíhá a má čas vymýšlet i nové recepty.

Zdroj obrázku: idoklad.cz

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum