Auta pro děti přinášejí i rodičům mnoho výhod

 Auto 
20. února 2021 15:06 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Často se stává, že i sportovním rodičům se narodí „nesportovní“ děti Romrodphoto/Shutterstock.com
Dlouhé procházky, pohyb na čerstvém vzduchu je určitě zdravotním přínosem jak pro děti, tak rodiče. Bohužel se často stává, že i sportovním rodičům se narodí „nesportovní“ děti. Ne každý se zamiluje do pohybu. O tom, že je pohyb zdravý, není pochyb, ale ne každý jej vyhledává ve vyšší míře. To může být problém, pokud si aktivní rodič vyrazí na delší procházku se svými ratolestmi, které pohybu už tolik neholdují.

Mami, kdy už tam budeme? Je to ještě daleko? A už tam budeme? To jsou časté otázky, které může rodič slýchat. Na to přichází vzdor, pláč, když bolí už nožičky… Máme pro vás jednoduché řešení. 

Jak si udělat z auta pro dítě výhodu 

Choďte s dětmi na tak dlouhé procházky, kolik si myslíte, že zvládnou. Nemá smyl některé děti nutit do větších vzdáleností jen proto, že Toníček od sousedů ujde už jednou tak větší vzdálenost. Možná to není ani vzdálenost, jako nuda a stereotyp, co dětem vadí. Zkuste je na delší procházce bavit formou her, zpívání, poskakování. 

Mnoho rodičů řeší tuto problematiku také pomocí auta pro děti. Nejsme sice pro, aby si děti zvykaly na pohodlí, ale taková auta pro děti mohou skutečně ledacos vyřešit. Dítě může jet v autíčku a maminka, pokud ráda sportuje, může pomalu běžet nebo svižně kráčet. Samozřejmě, že je vhodné, aby se dítě také přirozeně hýbalo, ale jak jsme si uvedli výše, některé děti budou zkrátka vynikat v jiných oblastech, než ve sportu. 

Jednou si může dítko vzít kolo, jindy autíčko nebo koloběžku. Vždy to záleží ne na tom, zda máte či nemáte doma elektrické vozítko či autíčko, ale jak k tomu budete přistupovat. Pokud se na  budete dívat z tohoto úhlu pohledu, pak zjistíte, že může jít o užitečného pomocníka. Toto jsou hračky, které dítě potěší a zároveň naučí. Naučí ho ohleduplnosti a opatrnosti, nač si dát během jízdy pozor. Uvidí svět nejen z pohledu chodce, ale i řidiče. Což může být do budoucna velice užitečné. 

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu