Jak funguje sázení na koně?

 Business a Finance 
13. ledna 2022 16:18 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Jak funguje sázení na koně? archiv klienta
Trávník, nebo prostě běh, je sport, který si podmaňuje stále více fanoušků. Nemáme však na mysli žokeje, ale ty, kteří se zamilují do sázení na koně.

Kdykoli mluvíme o sázení, koně jsou jednou z prvních věcí, které nás napadnou. To proto, že všichni známe možnost sázet na koňské dostihy. Málokdo však ví, že nemusíte chodit na dostihovou dráhu nebo žokeje.

Na rozdíl od sportovního sázení, které ještě není vypořádáno, se koňské sázení může odehrávat v různých částech světa. Proto je možné sázet a najít sázkovou stránku koňských dostihů, jako je 20Bet.

Jaké jsou hlavní dostupné trhy?

Když mluvíme o koních, sázení není tak omezené, jak si mnozí myslí. Ve skutečnosti koňské dostihy, přestože mají pouze jednoho vítěze, mají několik možností sázení. Na úvod se podíváme na některé z hlavních trhů.

  • Vítězný trh: Nejviditelnější a nejočekávanější, kde hlasovat pro žokeje a jeho koně jako šampiony. Pravděpodobnost se logicky dělí celkovým počtem účastníků koňských dostihů.
  • Dvě první místa: Tato možnost se snaží uhodnout pár, který bude na 1. nebo 2. místě, také nazývaném Místo. Ano, toto je sázka na koně, která umožňuje dvě různá umístění. Šance, že uděláte chybu, je menší, ale také zisky.
  • Nejlepší tři: Tato sázka na koně se nazývá show a umožňuje vám vsadit, že se kůň dostane do první trojky. Šance na výhru je tedy vyšší než u předchozích a tomu se přizpůsobují i ​​zisky.
  • Všeobecně: Tato sázka spojuje všechny výše uvedené do jedné a vynásobí hodnotu sázky na dostihy 3. V tomto případě první místo zaručuje trojnásobnou výhru, zatímco ve třetím pouze show.

Je možné vsadit na více než jednoho koně?

Ano, sázkař není omezen a může vsadit na více koní. Například existují čtyři Různé způsoby, jak sázet takto:

  • Přesné: musíte definovat dva koně, kteří vyhrají, a jejich přesné pořadí. Pravděpodobnost zásahu je mnohem nižší, než jen pokus zasáhnout vítěze.
  • Quinella: první dva koně jsou také definováni, ale na jejich pořadí nezáleží.
  • Trifecta: v tomto případě potřebujete znát přesné pořadí tří nejlepších koňských dostihů.
  • Superfecta: sázka na koně, která definuje přesné pořadí prvních čtyř v dostihu.

Tipy pro dobré sázky na koně

S lepší představou o tom, jak sázet na koně a jak to funguje, jsme zde nemohli skončit. Koneckonců, stále jsme nedali žádnou strategii nebo tip ohledně tohoto typu sázky.

Ale je opravdu možné definovat tipy pro toto?

Svým způsobem ano. Bude na sázkaři, zda dokáže dobře využít to, co, jak doufáme, bude zdrojem inspirace.

 

 

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti na hazardních hrách osobám mladších 18 let.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Steven Tyler z Aerosmith je doma z léčebny. Drogová historie 74letého rockera je velmi dlouhá

Styl

Mohou drobné domácí práce uklidňovat a zlepšit psychické zdraví?

Tech

Není to tank, ale funguje jako tank. Američané mají nové lehké tankové vozidlo

Zavřít reklamu