Online půjčka: očekávání vs. realita

 Business a Finance 
24. listopadu 2020 14:18 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Existuje řada možností, které můžou lidé ucházející se o půjčku využít archiv klienta
Díky snadné dostupnosti se stává stále více oblíbenou. Řeč je o online půjčce, které dnešní doba přihrává do karet. Pár kliknutí z tepla domova a máte hotovo. Opravdu to tak funguje?

Nahodit oblek a vydat se do banky s cílem získat půjčku - to už dneska nemusíte. Vedle toho, bankovní sektor své požadavky a podmínky pro získání půjčky nastavil vysoko. Někdo za to může vinit finanční krizi někdo zase přísnou legislativu. Existuje řada možností, které můžou lidé ucházející se o půjčku využít. Jedním z nich je online půjčka. A nebankovní společnosti jsou více než rády jí nabídnout.

Prověření

Věříte, že nebankovní společnost Vám půjčí kdykoliv a jakoukoliv částku o kterou požádáte? Omyl. I když si nekladou tak přísné nároky na získání online půjčky, vždy je budete zajímat jako klient. Dokonce to mají zákonem nařízené. Zda budete s žádostí úspěšní či nikoli, nemění nic na tom, že si Vás proklepnou. Obecně jsou ale benevolentnější a šance, že Vám bude půjčka poskytnuta, je větší než v bance.

Online vztah

Myslíte si, že při online půjčce Vám nebude věnovaná taková pozornost jako přímo v bance? Že se k Vám bude poskytovatel chovat predátorsky a nebude mu na Vás záležet? Omyl číslo 2. Konkurence je obrovská a každý z poskytovatelů se tak snaží ulovit svého zákazníka. Čeká tak na Vás nespočet bonusů - například v podobě výhodného úroku. Navíc samotnou půjčku si můžete spravovat sami ve svém internetovém bankovnictví (v případě banky). Získáváte tak jasný přehled o svých splátkách a obecně celkovém stavu půjčky.

Schvalovací proces

1, 2, 3 – hotovo! Ne měsíce, týdny, dny nebo dokonce hodiny, dnes stačí poskytovatelům několik minut. Jednou z největších výhod online půjčky je bezpochyby rychlost. Celý proces - ve srovnání s klasickou půjčkou na pobočce, probíhá mnohonásobně rychleji. Již se nemusíte hnát na pobočku, stát dlouhou frontu a tlačit se s ostatními – všechno vyřídíte na notebooku nebo s mobilem v ruce. U bank či větších částek je obvykle nutné podepsat před převodem peněz smlouvu. Banky i nebankovní instituce se ale vynašly i v tomto případě. Obvykle stačí elektronický podpis. Jestliže tomu tak ale není, je připraven kurýr, který smlouvu doručí až před dveře.
 
Není žádným překvapením, že téměř každý poskytovatel půjček má dnes webové stránky, na kterých nabízí sjednání půjčky online. Kdo se má ale v takovém moři nabídek vyznat? V takové chvíli se jeví být dobrým pomocníkem online platforma pro porovnání půjček Moneezy. Porovnáním jednotlivých půjček totiž zjistíte, jaká online půjčka je ta nejvýhodnější a odpovídá přesně Vaším požadavkům.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...