Jak funguje sjednání cestovního pojištění online?

 Business a Finance 
24. února 2020 16:13 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Každá cesta je organizační výzvou archiv klienta
Každá cesta je organizační výzvou. Musíte naplánovat své výdaje, strategii balení kufrů a hlavně celý plán cesty. Při rozhodování o takovém výletu nemůžete zapomenout na další, nesmírně důležitý prvek, a sice přiměřené cestovní pojištění. Pomůže vám rychle se vypořádat s následky nepříjemných, neočekávaných událostí. Poradíme, jak si vybrat cestovní pojištění online.

Při dovolené s dítětem, rodinné dovolené nebo exotické cestě s drahou polovičkou očekáváte jen příjemné zážitky. Určitě nemyslíte na to, že se vám mohou stát i různé nepříjemnosti. Bohužel nemůžeme žádnou z možných událostí nijak ovlivnit. Vaše zavazadla mohou být na letišti ztracena, můžete onemocnět během dovolené nebo se zranit při lyžování na ledovci.

Kdy budete potřebovat cestovní pojištění?

V závislosti na vybraném rozsahu vám cestovní pojištění pomůže v různých situacích. Mohou to být drobná zranění v důsledku nehody (např. zlomeniny), více či méně závažných operací (apendektomie, pomoc v případě srdečních chorob, mrtvice atd.) Nebo nežádoucí důsledky rekreačních sportů (zlomeniny, výrony atd.) ). Chcete-li zajistit, aby vaše pojištění pokrývalo vaši situaci v případě poškození, přečtěte si pečlivě možnosti při nákupu online cestovního pojištění.

Pokud plánujete lyžování, nezapomeňte zkontrolovat možnost ochrany rekreačních sportů. Cestujete-li s drahým elektronickým zařízením, můžete dále zvýšit pojistnou částku za ztracená zavazadla. Tato volba je ideální, protože zahrnuje také fotoaparát nebo počítač, se kterým cestujete. A konečně - při nákupu pojištění nezapomeňte zaškrtnout políčko s informacemi, pokud máte chronická onemocnění (např. Srdeční problémy nebo astma). Protože pokud trpíte chronickým onemocněním, díky této možnosti budete mít jistotu, že náklady na jakoukoli léčbu uhradí pojistitel až do plné částky, kterou jste si vybrali pro pojistku. Pokud pojišťovnu o své nemoci neinformujete, vyplatíme vám pouze 10% pojistné částky. Vybrat si vhodné cestovní pojištění můžete s pomocí bezplatného srovnávače.

Jak funguje porovnávač cestovního pojištění?

Nejlevnější cestovní pojištění najdete na internetu. Použijte srovnávač cestovního pojištění, známý také jako kalkulačka cestovního pojištění. Poskytnutím několika důležitých údajů během několika minut získáte jasný seznam pojišťovacích společností, nabídek a výhodných cen pojištění na cesty.

Používání webových stránek pro porovnávání dovolených a jiných cest je zcela zdarma a nezavazuje vás k ničemu. Pokud nenajdete nabídku, která vás zajímá, nemusíte žádnou kupovat. Pokud však někdo upoutá vaši pozornost, můžete si ji pohodlně objednat online kliknutím na jedno tlačítko.

Nejlevnější kalkulačka cestovního pojištění vám zobrazí aktuální nabídku všech pojišťoven, takže se nemusíte starat o výběr. Parametry jsou řazeny od nejlevnějšího a nejmenšího po nejdražší a nejkomplexnější. Posuďte sami kolik můžete ušetřit.

Jaká data jsou uvedena v porovnávači cestovního pojištění?

Klíčovou fází používání nejlevnější stránky pro porovnávání cestovního pojištění online je zadávání údajů. Poskytování skutečných údajů je důležité, protože na jejich základě se vypočítává pojistné. Seznam nabídek generovaných srovnávačem je přizpůsobený a je určen pouze pro vás. Pokud jej sdílíte s někým, kdo jede na stejné místo jako vy, ale jindy, na jiné období, s jiným počtem lidí atd., bude mít zcela jiné parametry.

V kalkulačce cestovního pojištění online musíte uvést:

  • datum zahájení a ukončení cesty, tj. období, během kterého potřebujete ochranu,
  • cílová země - vyberte ji ze seznamu, ušetříte si tak čas hledáním
  • účel cesty - jiný údaj bude určen osobě v pasivním odpočinku, jiný aktivnímu sportovci nebo někomu, kdo má v úmyslu nastoupit do zaměstnání v zahraničí,
  • data narození cestujících - vašich a vašich společníků . U každé osoby můžete také určit, zda je někdo chronicky nemocný.

Po zadání výše uvedených údajů během pár sekund obdržíte nabídku vám na míru. Stačí si pak vybrat tu nejlepší nabídku pro vás.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...