Je možná rychlá půjčka během mateřské dovolené?

Malá nebankovní půjčka pro ženy na MD umožní si půjčit, aniž by dokazovali výši mateřské nebo výživného na děti
27. listopadu 2019 21:03 / Shutterstock
Péče o děti je náročná nejen časově, ale i finančně. Ženy na mateřské, které nemají jiný příjem čas od času řeší dilema, zda je možné aby získali půjčku. Ano je. Musí však většinou zvolit rychlou půjčku, kdy si mohou půjčit menší obnos na max. 30 dní.

Nebankovní půjčka na MD

Malá nebankovní půjčka pro ženy na MD umožní si půjčit, aniž by dokazovali výši mateřské nebo výživného na děti. Peníze je možné použít na cokoliv. Od nákupu plen po vybavení pokoje. Nemusíte dokládat na co jste peníze použili. Už nemusíte čekat, až vám dojde mateřská, pomocí rychlé půjčky zaplatíte za potřebné zboží a služby během chvilky. U této půjčky není brán v potaz záznam v registru dlužníků. 

Půjčka bez doložení příjmů

Pro ženy na mateřské je půjčka bez doložení příjmu je ideální produkt. Není potřeba dokládat své příjmy, přesto si lze půjčit až 20 000 Kč. Půjčku lze získat velmi rychle, v řádu několika hodin. Online vyřízení má pro ženy na mateřské rovněž své výhody. Nemusí s dítětem cestovat do jiného města, aby si půjčku vyřídili. Vše je možné přes internet či po telefonu. Na stránkách vybrané společnosti si vyplníte online formulář. Půjčka je schvalována během pár minut. V pracovních dnech je vyplácena v rozmezí několika minut až hodin. 

Flexibilita a rychlost

Rychlá půjčka je velmi flexibilní, takže si ji lze nastavit podle sebe. K vyřízení půjčky není potřeba nic víc než občanský průkaz, číslo účtu, telefonní číslo a emailová adresa. Vyplacení půjčky lze nastavit na účet nebo prostřednictvím platebních terminálů, apod. Vybrat si může každá žena na MD přesně jak potřebuje. Pomocí online srovnání si lze vybrat snadno a rychle produkt, který nejlépe vyhovuje požadavkům. 

Krátkodobé půjčky na mateřské

Ženy na mateřské dovolené mohou využívat tyto krátkodobé nebankovní půjčky, mají zde větší naději, že ji dostanou oproti žádosti o půjčku v bance. Rodiče na mateřské jsou pro poskytovatele půjček poměrně širokou a důležitou cílovou skupinou, proto nejsou podmínky pro získání půjčky tak náročné. 

Podmínky pro získání půjčky: 

  • více než 18 let
  • pravidelný příjem
  • vlastní účet v bance
  • občan ČR
  • bez insolvence a exekucí

Alternativou k online půjčce jsou půjčky podávané přes SMS zprávu. Vše vyřídíte pomocí jednoduché zprávy, není potřeba chodit někam na pobočku, vyhnete se shánění různých potvrzení, formulářů a dokumentů. Tyto krátkodobé půjčky na mateřské si lze půjčit také jako první půjčku zdarma. Stačí si vybrat nebankovní společnost, která tuto půjčku poskytuje. Získat tak lze až 16 000 Kč bez úroků a poplatků. Do 30 dnů je však potřeba tuto půjčku uhradit. 

— komerční sdělení
Hlavní zprávy
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zdeněk Troška prozradil, proč slavná trilogie Slunce, seno nebyla tak úspěšná, kdyby vznikala dnes

Styl

Retro se nevrací jen v módě, nostalgické fitness trendy zažívají doslova renezanci

Dům a zahrada

Potkan je inteligentní a společenské zvíře. Pokud ho nechcete chovat ve dvou, je lepší volit samce

1. Miss Czech Republic Denisa Spergerová poletí do Londýna na Miss World

2. Kocián z Lunetic zase vyvádí. Kapela ho vyhodila

3. Herečka z Temného kraje má stejné příjmení, jako hvězda Ordinace. Musela to řešit

4. Zpěvačka Nelly má nový klip. Natáčení ale protrpěla

5. Aňa Geislerová se pochlubila novými vlasy. Je teď blondýna