Nová půjčka od Tetičky je kompletně online

 Business a Finance 
14. května 2020 14:39 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Vyznat se ve světe krátkodobých půjček není vůbec jednoduché Sergey Fedoskin / Shutterstock.com
Do výplaty zbývá ještě celý týden, ale prostředky na vašem účtu se nezadržitelně blíží k nule a vaše peněženka na tom není o moc lépe? Ať už vás během měsíce překvapily nepříjemné výlohy, nebo jste se jen více rozšoupli při víkendové akci, nevěšte hlavu. Pomůže vám Tetička!

Rychlá půjčka do 10 minut na vašem účtu 

Přiznejme si to narovinu, kdo z nás se ještě nikdy nedostal do situace, kdy by se mu před výplatou hodila rychlá půjčka? Neřešte složité bankovní úvěry nebo nevýhodné půjčky nepříliš solidně vyhlížejících firem. Tetička má pro vás připraveno až 8 000 Kč! Vše navíc vyřešíte z pohodlí domova a peníze můžete mít na účtu dříve, než dopijete kávu.

Jak získat půjčku od Tetičky?

K vyřízení půjčky budete kromě funkčního internetu potřebovat jen velice málo. Stačí když máte po ruce chytrý telefon, občanský průkaz a výpis z účtu. Nepotřebujete žádné zbytečné papíry s ověřenými podpisy ani zdlouhavé vypisování dokumentů. Celá žádost proběhne ve čtyřech rychlých krocích:

  • Určíte si výši půjčky a dobu, na kterou si chcete finance půjčit. Poté vyplníte krátkou žádost o půjčku s vašimi osobními a kontaktními údaji.
  • Podepíšete jednoduchou smlouvu o zapůjčených financích a potvrdíte ji kódem, který obdržíte v SMS zprávě.
  • Tetička si ověří vaše údaje, finanční situaci a do několika minut vás bude informovat o schválení půjčky.
  • Stačí už pouze počkat, až odeslaná částka dorazí na váš účet.

Proč požádat o pomoc právě Tetičku?

Vyznat se ve světe krátkodobých půjček není vůbec jednoduché. Často můžete narazit na firmy, které se z vás budou snažit sedřít kůži omračujícími úroky a při pozdním zaplacení budou vyžadovat úhradu vysokého penále. U Tetičky máte jistotu, že vám žádné nebezpečí nehrozí, a online půjčka se tak nestane vaší noční můrou. Konečnou částku k úhradě i veškeré poplatky budete mít černé na bílém a pokud nestihnete zapůjčenou částku uhradit včas, můžete si splatnost půjčky snadno odložit o 7, 15, nebo dokonce 30 dní, a to hned několikrát po sobě. Půjčku můžete navíc kdykoliv předčasně splatit, vše bez rizika jakékoli přirážky za předčasné splacení. 

Tetička i její krátkodobá půjčka jsou velice spolehlivé, a díky tomu dostaly také certifikaci České národní banky. O její férovosti navíc nehovoří pouze celá řada spokojených klientů, ale také stabilní finanční partner, kterým se stala společnost Fair Credit. 

Pokud bychom si měli shrnout veškeré důležité výhody této online půjčky, budeme se zajisté kromě férového jednání bavit také o rychlosti vyřízení. Žádost o půjčku můžete vyplnit zadáním několika potřebných údajů, o jejím schválení vás budeme informovat do několika málo minut. Tetička se navíc neptá, zda potřebujete částku na nové brýle, platbu složenek nebo si jen chcete užít víkend s přáteli. Půjčka je zkrátka vhodná pro všechny, kteří potřebují překlenout nepříznivé finanční období. Překážkou nemusí být ani zápis v registrech, kvůli kterému jste u jiných nebankovních společností neuspěli.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...