Vydejte se na levnou dovolenou i s dětmi

 Cestování 
25. prosince 2015 22:35 / Komerční sdělení
📷
1 fotografie v galerii
Dovolená je pro děti vždy velkým dobrodružstvím Shutterstock

Snažíte se najít pěkný dovolenkový pobyt u moře plný zážitků, ale přitom za rozumné ceny? Odpovídáte-li jednoznačně ano, je pro vás ideálním tipem dovolená Bulharsko last minute , kterou velmi dobře charakterizuje úsloví: Za málo peněz hodně muziky.

KRÁSNÝ POBYT ZA NÍZKÉ CENY

Dovolená v bulharských přímořských letoviscích je velmi levná. Zdejší hotely přitom plně odpovídají evropským standardům. Vznikla zde řada nových ubytovacích kapacit. Jaká lákadla táhnou do Bulharska nejvíce?

• Ekonomické důvody: Ceny potravin jsou srovnatelné s našimi, zájezdy jsou levné. • Kromě moře na Slunečném pobřeží nebo v Primorsku si zde můžete užít i zimní dovolenou na lyžích. • Země je skvěle dopravně dostupná, ideální je cestovat vlastním autem, ovšem levně pořídíte i letecké zájezdy. • Ve vnitrozemí najdete lesy i hory, mnohde nedotčenou přírodu a tradiční zemědělství.

SÁHNĚTE PO STYLOVÉM OBLEČENÍ

Nikdy nepodceňujte oblečení na dovolenou. Vždy je dobré připravit se na všechno. Mějte s sebou proto kousky určené jak na zimu, tak na teplo. Určitě ale chcete na dovolené honit vodu, tedy ukázat se v opravdu pěkných šatech. Proto si vyberte nejlepší dámské oblečení , které je stylové, rozmanité v oblasti barev i střihu. Navíc je také pohodlné a vyrobené z příjemného materiálu, většinou bavlny.

HRAČKY, KTERÉ NA CESTÁCH ZABAVÍ DĚTI

Pokud cestujete a berete s sebou i své malé potomky, přibalte hračky pro děti , které je zabaví během cesty. Jaké hračky nejlépe udrží jejich pozornost? • Stálicí jsou knížky, mohou si číst i v autě. • Karty a společenské hry v jejich cestovním vydání (magnetické šachy, aby nepadaly figurky apod.). • Pro batolata a miminka se hodí různé interaktivní soupravy, které se dají připevnit na autosedačku nebo na zadní stranu předních sedadel. Ideální jsou univerzální hračky použitelné na více způsobů, ty neomrzí.

— komerční sdělení
Komerční sdělení
Toto jsou komerční sdělení. Redakce inStory.cz neovlivňuje jejich obsah ani není jejich autorem.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Rihanna si rodinného života asi moc neužije. Zpěvák ASAP Rocky, se kterým má syna, byl obžalován za...

Styl

Jeseteří úplněk ve znamení Vodnáře vyvolá touhu po svobodě a lehkomyslnosti

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...